Motorsiklete Kan Grubu yazmak...!!!

Yer
İstanbul-Silivri
Motorsiklete kan grubu yazmak olumlu bi davranışmı yoksa organ mafyalarına yol yapmışmı oluruz:) ALLAH korusun ters bi durumda kan grubunu insanların bilmesi iyi bişey gerçi ama olumsuz olabileceğinide düşünüyorum... siz ne düşünüyosunuz... yazdırmalımıyım grenaja kan grubu...???

Konu daha önceden varmı bilmiyorum... varsa kusura bakamayın idare edin.:)

o.somuncu

Organizatör
Yer
Dikili - İZMİR
Herkesin sürücü belgesinde kan grubu yazar,bir kaza anında ekipler önce evraklara el koyar ve gerekli bilgileri verir diye biliyorum!..

Veya sürücü belgesi ruhsat gibi evrağını montunun cebinde taşırsan hastanede seni soyarken ceplerini boşaltıp bilgilere ulaşırlar!..

Benimki de çok karamsar bir yaklaşım oldu ama Allah düşman başına bile vermesin kaza olayını!..

Şenol SEL

Forum Bağımlısı
Yer
Altıntaş Mudanya - Bursa
Artık kan grubunu hemen tesbit yapıyorlar.Nerde ne yazarsa yazsın ona bakmıyorlar hemen tahlil yapıp sonucuna bakıyorlar.
Adet yerini bulsun diye isim soyisim li kan gruplu etiket yapıştırıyoruz.

Öte yandan organ mafyasının işi gücü yok bizle mi uğraşıcak.Bırakın bu hayalleri.O zaman motorla hiç yola çıkmalayım.Hatta sokağa bile çıkmayalım mazallah yolda kafaya bir sopa bitti işimiz.
Yok öyle bir şey.

Yer
İstanbul
kan gurubunun motorunuzda yazması bi sorun işgal ediceni sanmıyorum lakin benim motorumda yazıyordu ama bugune kadar bi sorum yasamadım.yani organ mafyası falan beni kaçırmadı:D:D

Yer
İstanbul-Silivri
seni kaçırmaz zaten:D Ama ehliyet alıcamız zaman bize organbağışı yapmak istemiyorum die işaretlettiler seneler önce.. gerekçe olarak organ mafyasının organ bağışı yapan kişilerin bilgisine ulaşıp trafikte kasıtlı olarka olnlara çarptıklarını söylediler.. bunu ozamanki kursta bulunan bi emniyet memuru sölyeid.. hikayeden tayyere değil yani:) bunu duyduğum için aklıma gelmişti sordum... Alla Alla...:)

Yer
ANKARA
Bende motorumun iki tarafına fosforlu türk bayrağı ile beraber yaptırdım,

Gayet şık duruyor :)

Motora kan grubunu yapıştırmak tamamen görüntüyle alakalı bence, Allah korusun zaten kaza anında en önce o sticerler yok olacak sürtünmeden..

Hakki Orun

Forum Bağımlısı
Yer
Almaty KZ - Istanbul TR - Mobil Alabama USA
Motora kan grubu yazmak ile herhangibir aksesuar aatkamk arasinda pek bir fark yok. Dekoratif duruyor. Benim motorlarimda da yazili ama gecenlerde bir arkadasim hatirlatti da tartisirken, cok hosuma gitti adamin tezi.

oglum dedi, sen simdi benim motora binesen ben de seninkine, ve kaza yapsam, motora bakip senin grubundaki kani mi verecekler yani bana. O nedenle doktorlar zaten, hicbir yazili kan grubuna itibar etmiyorlar kendi tahlillerini kendileri yaapiyorlar. Iyi ki de yapiyorlar. Dusunsenize....

Şenol SEL

Forum Bağımlısı
Yer
Altıntaş Mudanya - Bursa
seni kaçırmaz zaten:D Ama ehliyet alıcamız zaman bize organbağışı yapmak istemiyorum die işaretlettiler seneler önce.. gerekçe olarak organ mafyasının organ bağışı yapan kişilerin bilgisine ulaşıp trafikte kasıtlı olarka olnlara çarptıklarını söylediler.. bunu ozamanki kursta bulunan bi emniyet memuru sölyeid.. hikayeden tayyere değil yani:) bunu duyduğum için aklıma gelmişti sordum... Alla Alla...:)
Size onu söyleyen memur bu lafından dolayı meslekten kovulur.Bir şikayet yeter.O memur bizim şahsi bilgilerimizi vermeye çok meyilli gördüm.Onun vazifesi bizim malımızı canımızı namusumuzu korumaktır.

Organ mafyası bizim şahsımıza ait bilgileri nasıl alıyor.İşte böyle bozuk zihniyetteki insan görünümündekiler yüzünden.
Ah bana denk gelse ya böyle palyaçolar.:mad::mad:

Yer
İstanbul
Valla yazdıranlar bana kızacak belki ama :) Tank pad elcik gibi lastiğe şerit gibi çok klişe dekorasyonlar harici kendin icat ettiğin kan grubu yazdırmak yada değişik başka haltlar yazdırmak gibi şeyler bana çok apaçi işi gibi geliyor :)Zaten ehliyette yazıyor :) Cüzdanımda ki ehliyete kadar paramparça edicek bir kazada da zaten kana çok ihtiyaç duyulcağını sanmıyorum :D pamuk ve helva daha çok ihtiyaç duyulacak şeyler olacaktır :D o yüzden ben karşıyım :D Mercedese nazar boncuğu asmak gibi bişi bence yani bana öyle geliyor herkezin zevki tabii :D Gerekli olduğuna pek inanmıyorum...

ahmet atay

Kıdemli Üye
Yer
BURSA
nerde yaptırabiliriz fosforlu türk bayraklı güzel bir kan grubu ...sticker tarzı olabilir ama bir yağmurda çıkacaksa hiç takmayayım

Yer
25
Kan grubu yazmak güzel de, eğer az bulunan, özellikle negatif grupta olan arkadaşlar, ihtiyaç hasıl olduğunda kan temin edebilecekleri arkadaşlarını belirleyip bir tanıdıklarına telefonlarını vermeleri veya cüzdanlarının bir köşesine yazmaları isabetli olacaktır.

Hakan Karael

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
Artık kan grubunu hemen tesbit yapıyorlar.Nerde ne yazarsa yazsın ona bakmıyorlar hemen tahlil yapıp sonucuna bakıyorlar.

Öte yandan organ mafyasının işi gücü yok bizle mi uğraşıcak.Bırakın bu hayalleri.O zaman motorla hiç yola çıkmalayım.Hatta sokağa bile çıkmayalım mazallah yolda kafaya bir sopa bitti işimiz.
Yok öyle bir şey.
Şenol abi süpersin valla oturduğum yerden bayaa güldürdün beni seni seviyorum abi sonuna kadar haklısın güzel abimmmmm;)

Yer
ankara

Yok öyle bir şey.
Bakmamaları iyi Şenol abi.Benim kan gurubum ABRh(-) iken ehliyete (+) yazmışlar.Oraya bakarak iş yaparlara yandık gitti :)

Yukarı