Motorumu satıyorum. 2005 model Honda CBR 125

Berkay Ömür

Kıdemli Üye
Yer
İstanbul, Tekirdağ/Çorlu
Motorumu değiştirmek için satıyorum. Nedeni ise sürekli tepesinde olmam. Afedersiniz tuvalete bile motorla gider oldum. Racing olduğu için uzun yola da gelmiyor. Malum biliyorsunuz kamplara mamplara gidiyoruz. Özet olarak sırtım, başım tutuluyor 2 saat üzeri kullandığımda (şehir içi olsa bile). Şuan motor 41 binde. Daha önceden ufak bir kazam oldu, forumda resimleri var. Parçaların hepsini tekrardan orjinal taktırdım. Fiyat olarak baktım piyasaya adamlar 3800-4500 falan yazmışlar. Ben 3.500 istiyorum fakat fiyatta anlaşırız problem olmaz. Peder beyle anlaşabilirsek üzerine para koyup cbf 600, aprilia capanord, transalp 650 düşünüyorum. Anlaşamazsak bunu satıp ybr almayı düşünüyorum 2011 ya da 2012. Sevgiler herkese.

Yer
BAŞKENT
Hayırlı satışlar dilerim Peder beyle anlaşabilirseniz bence fazer da alabılırsınız Anlaşamazsanız bırazdaha para koyup benım su an sahıp oldugum cbf 250 de alabılırsınız gerçekten guzel motor :)

Berkay Ömür

Kıdemli Üye
Yer
İstanbul, Tekirdağ/Çorlu
Hayırlı satışlar dilerim Peder beyle anlaşabilirseniz bence fazer da alabılırsınız Anlaşamazsanız bırazdaha para koyup benım su an sahıp oldugum cbf 250 de alabılırsınız gerçekten guzel motor :)
Evet fazer da olabilir fakat suan durum ybr yi gosteriyor :) ama bakalim belki belli mi olur alirim bir tane canavar :))) bu arada cbf in tipini begenmiyorum abi. Yani bana gore motorda performans, konfor ve tip olmali. Bunlardan biri eksik oldugu zaman isinamiyorum ben o motora. Cbf 150 mesela. Cok rahat kullanimi, performansi iyi ama gel gelelim tip yok. :) suan benim motor da oyle, tip var, performans var dakat konfor yok :))

Doğan PARILTI

Forum Bağımlısı
Yer
İSTANBUL
ÖHO ÖHO o_O
Motoruma laf geldi sanki :mad:
Hayırlı satışlar dilerim kardeşim,sana ybr daha iyi gider ve inan bana okurken transalp almak istemezsin,zira kitap paranın lt. 5TL olan benzine gitmesini hiç istemezsin :D Sana ekonomik bir canavar lazım ,bence YBR tam sana göre ama kaliteyi bir daha yüksek tutayım dersen tabiki CBF dermişim :p
Şaka Şaka en iyi motor kafanın içindeki aklına yatandır kardeşim ,biz sadece yorum yaparız....

Berkay Ömür

Kıdemli Üye
Yer
İstanbul, Tekirdağ/Çorlu
ÖHO ÖHO o_O
Motoruma laf geldi sanki :mad:
Hayırlı satışlar dilerim kardeşim,sana ybr daha iyi gider ve inan bana okurken transalp almak istemezsin,zira kitap paranın lt. 5TL olan benzine gitmesini hiç istemezsin :D Sana ekonomik bir canavar lazım ,bence YBR tam sana göre ama kaliteyi bir daha yüksek tutayım dersen tabiki CBF dermişim :p
Şaka Şaka en iyi motor kafanın içindeki aklına yatandır kardeşim ,biz sadece yorum yaparız....
doğan abi sırf yorum yazmak için online oldum he :D yok yahu niye laf atayım senin motora :p canavar gibi motorun var :D ekonomik olsun doğru diyorsun çok geziyorum abi ben ya, ybr olacak sanırım büyük ihtimal

Doğan PARILTI

Forum Bağımlısı
Yer
İSTANBUL
doğan abi sırf yorum yazmak için online oldum he :D yok yahu niye laf atayım senin motora :p canavar gibi motorun var :D ekonomik olsun doğru diyorsun çok geziyorum abi ben ya, ybr olacak sanırım büyük ihtimal
En güzelini yaparsın gerçi ben boyumu bahane ettim CBF aldım ama Şenol abinin boyun benden uzun ve yıllardır biniyor,o_O
Sen yoksa benim kanıma mı girmeye çalışıyorsun.... :koptum:

Tvs Apache RTR dü$ünüyorum bende, sizce de uygun mudur? Ybr ye göre daha kaslı bir yapı ve dijital gösterge ilgimi çekiyor açıkçası.

Berkay Ömür

Kıdemli Üye
Yer
İstanbul, Tekirdağ/Çorlu
En güzelini yaparsın gerçi ben boyumu bahane ettim CBF aldım ama Şenol abinin boyun benden uzun ve yıllardır biniyor,o_O
Sen yoksa benim kanıma mı girmeye çalışıyorsun.... :koptum:
ybr alıyorum abi karar belli oldu. :)) al yahu sen de bir tane. Çok kıvrak birşey, Erdal abinin motoru kullandım ben, uçuyor :p

Berkay Ömür

Kıdemli Üye
Yer
İstanbul, Tekirdağ/Çorlu
Tvs Apache RTR dü$ünüyorum bende, sizce de uygun mudur? Ybr ye göre daha kaslı bir yapı ve dijital gösterge ilgimi çekiyor açıkçası.
evet güzel motor onlar da fakat servis ağı belirli yerlerde var, en azından şimdilik. kullandım onu da, gayet seri bir motor yamaha ve cbf'e göre, ileride de onlara nazaran daha fark atabiliyor hız konusunda fakat motora bindiğimde kendimi naked motora biner gibi hissettim. nasıl desem güvensiz geldi bana oturuşu, yol tutuşu falan.

Yukarı