Motoshow 2009 Motosiklet ve Aksesuarları Fuarı

Yer
Kadıköy/İstanbul
Değerli Arkadaşlar,

Motoshow 2009 Motosiklet ve Aksesuarları Fuarı bu yıl 19-22 Mart 2009 Tarihinde yapılacaktır. İstanbul Fuar Merkezi CNR Expo Yeşilköyde yapılacak olan fuarı şimdiden dört gözle bekliyoruz.

Fuar Ares Fuarcılık tarafından yapılmaktadır.

2006 yılında 75.000 kişi
2007 yılında 90.000 kişi
2008 yılında 150.000 kişi
2009 yılında ise 160.000 kişi beklenmektedir.

www.aresfuarcilik.com/motoshow09

Ozgur Baglama

Forum Bağımlısı
Yer
Bakırköy, İstanbul
abi valla şimdiden hayecan sarıyor.bence süper geçecek herzamanki gibi gözler yuvadan çıkacak içler çekilecek piyasa renklenecek.

Celil

Kıdemli Üye
Yer
İzmiR/Çigli
dünde ben bizim burda yane izmirdeki fuara gittim o kadar aradım motorlarla ilgili bişey ama tek bişey bile bulamadım sadece yeni bi motor markası vardı o kadar..

Neyse ordan resimleri paylaşırız dimi artık :)

mehmetpolat

Forum Bağımlısı
Yer
atasehir,Istanbul
2008 fuar dönüşü gişelerde kaza yapmıştım inş. bu sefer (2009) da kazasız belasız gider gelirim.:)fotoğraf makinasını almayı unutmayın.

mehmetpolat

Forum Bağımlısı
Yer
atasehir,Istanbul
@ulas

amin. 2009 fuarı harika geçecek delta bisikletinde standı olacak değilmi? keşke bir organize yapsakta hepberaber gitsek.:rolleyes:

Yer
Kadıköy/İstanbul
Yaparız güzel bir organizasyon. Biz yine fuarda olacağız. Ayrıca forum olarak da yerimiz hazır.

Recep Varlı

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul-Bayrampaşa
evet dört gözle bekliyorum ama yeni transalpi gözlerimi hafifçe kırparak iceleyeceğim malum eskisini hala daha çok beğeniyorum herkese iyi seyirler..

Yer
Kadıköy/İstanbul
Merhaba Arkadaşlar,

Sizlere Bana gelen mesajı iletmek istiyorum. Ares Fuar yetkilisinden aldığım mesaj aşağıdaki gibidir. Bu mesaj ayrıca Motoshow09 un resmi sitesinde de yayınlanmaktadır.

Üç yıldır düzenli olarak düzenlenen MOTOSHOW Motosiklet ve Aksesuarları Fuarı 19-22 Mart 2009 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi CNR EXPO Salon 1-2 de sizleri ağırlayacak.

Motosiklet sektörünün büyümesi sonucu ortaya çıkan yer taleplerini eşit şartlarda karşılayan bir koordinatta olma ayrıcalığını birlikte yaşamaktayız.

150.000 ziyaretçisiyle rekor kıran MOTOSHOW'08, üstün başarısını sektör ilgilileriyle ziyaretçilerine kanıtlamış, beklenen, özlenen, istenen bir fuar olmuştur.

Sektör ilgililerinin her türlü isteklerinin karşılandığı, sorun ve macera yaşanmayan, bilinmeyen hiçbir şeyi olmayan, SIFIR HATA ile düzenlenen MOTOSHOW fuarında sizlere hizmet vermekten onur duyacağımızı bildirmek isteriz.

Klasik hale gelen, aynı güzelliklerin yaşanacağı MOTOSHOW fuarında buluşmak dileğiyle…
Saygılarımızla,

Ares Fuarcılık Ltd.Şti.

Önümüzdeki günlerde Motosiklet Forum üyeleri için de üye sayısınca fuar bileti yollanacaktır. Bu anlayıştan dolayı da Ares Fuar yetkililerine de teşekkür ederiz

mehmetpolat

Forum Bağımlısı
Yer
atasehir,Istanbul
@ulas

bu bilgiyi bizimlede paylaştığın için teşekkürler bu arada fuara yakın bileti almaya geleceğim:) aslında gönül üyelerle beraber güzel bir günde toplu halde gitmek ister artık o zamana kadar bir organizasyon yapılır umuyorum.

Yer
Kadıköy/İstanbul
Ankara'yı unutmayız.. Siz de Ankara'da bir grup oluşturun İstanbula bir geliş tarihi belirleyin ona göre biz de burada bir plan yapalım.

Yer
Kadıköy/İstanbul
Biletler ve afişler gelmek üzere. Gelir gelmez bütün forum üyelerine dağıtılacaktır.

Değerli arkadaşlar, şehir dışından bilet ve afiş isteyen arkadaşlar lütfen [EMAIL="info@motosikletinfo@motosiklet.com[/EMAIL] adresine

isim soyisim

Açık net adres

Semt İlçe ve İl

Normal telefon numarası

yazarak başvuruda bulunsun..

Lütfen bu isteklerinizi sadece e mail ile yapınız. Elimizden geldiğince yollamaya çalışırız.

Daha önce de belirtmiştim bu konuda bize sponsor olan Ares Fuar yetkilileri bütün üyelere ücretsiz bilet verecektir.

Yer
Zonguldak
ulas demiş ki:
Biletler ve afişler gelmek üzere. Gelir gelmez bütün forum üyelerine dağıtılacaktır.

Değerli arkadaşlar, şehir dışından bilet ve afiş isteyen arkadaşlar lütfen [EMAIL="info@motosikletinfo@motosiklet.com[/EMAIL] adresine

isim soyisim

Açık net adres

Semt İlçe ve İl

Normal telefon numarası

yazarak başvuruda bulunsun..

Lütfen bu isteklerinizi sadece e mail ile yapınız. Elimizden geldiğince yollamaya çalışırız.

Daha önce de belirtmiştim bu konuda bize sponsor olan Ares Fuar yetkilileri bütün üyelere ücretsiz bilet verecektir.

Ulaş bey merhaba.
Ben yahoo'yu kullanıyorum ama mesaj gönderemiyorum. Sanırım bir sorun var. Bu konuyu forumda bir başlık altında toplasanız olmazmı.

Bir de geçen yıldan hatırladığım kadarıyla bir bilet bir kez kullanılıyor. Benim gibi İstanbul dışından gelecek olanlar sanırım en az 2 gün fuarı gezmek isteyeceklerdir.
Acaba kişi başına bir bilet mi verilecek. Ya da bu sorunu nasıl çözeceksiniz. Bilgi verirseniz sevinirim.

Mesut Korkmaz

Forum Bağımlısı
Yer
Çayyolu, Ankara
Aynı sorun bende de var bende mesal gönderemedim.

Bilet konusunda sorun mu çıkacak? Bir kullanımlık gibi.

Yukarı Alt