motoshow'a protesto!!!

Tolga

Aktif Üye
Yer
SAMSUN
arkadaslar yenı edindiğim bir bilgiye göre ares fuarcılıgı protesto eden buyuk motosıklet uretıcılerının fuarı protesto edip katılmayacagını duydum.bu nedenle ilgi şubattakı fuara kayacakmış.
bununla alakalı başka duyum alan arkadaslar varsa lutfen yazsınlar.
çunku bu bir taktıkte olabılır.bunu bizzat fuara katılacak bir bayiden duydum.gidecek olan arkadasların hayal kırıklıgına ugramasını istemem.

Yer
Kadıköy/İstanbul
Şu linke bakabilirsiniz www.motosikletforum.com/showthread.php?p=22493#post22493

Recep Varlı

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul-Bayrampaşa
fuarlar zaten bir külfet fiyatlar uçuk birde kriz ortamı eklenince bu tüğr bahanelerle katılım düşük olabilir

Yer
Kadıköy/İstanbul
Ares Fuarın düzenlemiş olduğu Motoshow 2009 fuarında bir sorun yok. yukarıda vermiş olduğum linkte de konu açılmıştı. Fuar fiyatları aksine düştü.

Linki yeniden veriyorum. www.motosikletforum.com/showt...2493#post22493"]www.motosikletforum.com/showt...2493#post22493

Bu işi hakkıyla yapan bir firma varsa o da Ares Fuarcılıktır

Protesto falan da yok. Zamanı geldiğinde yine bütün firmalar katılacak. Her firma bir biriyle rekabet eder kimisi tatlı kimisi sert

mehmetpolat

Forum Bağımlısı
Yer
atasehir,Istanbul
birde şu fuarı mayıs sıcağında yapsalardı ya tam olacaktı yinede geçen seneki motoshowlardan memnun döndüm.

Tolga

Aktif Üye
Yer
SAMSUN
ulas demiş ki:
Ares Fuarın düzenlemiş olduğu Motoshow 2009 fuarında bir sorun yok. yukarıda vermiş olduğum linkte de konu açılmıştı. Fuar fiyatları aksine düştü.

Linki yeniden veriyorum. www.motosikletforum.com/showt...2493#post22493"]www.motosikletforum.com/showt...2493#post22493

Bu işi hakkıyla yapan bir firma varsa o da Ares Fuarcılıktır

Protesto falan da yok. Zamanı geldiğinde yine bütün firmalar katılacak. Her firma bir biriyle rekabet eder kimisi tatlı kimisi sert
www.motosikletforum.com/showt...2493#post22493"]

ares fuarcılığın sıte sponsorlarından olduğunu unutmuşum.çok pardon ulaş bey!ares'e laf dediğimiz yok fakat bişeylerin birilerinin tekelinden kurtulmasıda ne kadar mutluluk verici bir şey.honda ve yamaha katılmazsa motoshow ,yarım elme motoshow olur.
bekleyip görelim

Yer
Kadıköy/İstanbul
Tolga Bey,

Elbette haklısınız. Size hak veriyorum. Ne kadar işin içinde olduğunuzu da inanın bilmiyorum. Fakat şunu demek gerekir ki bizim de bilmediğimiz işler dönüyor. Parasal işler.

Yamaha ve Honda katılmayabilir doğru duymuşsunuz ama bunu zaman gösterir.

Gelelim Ares'e laf olayına :) inanın alakası yok sonuç olarak foruma herkes sponsor olabilir bununla hiç bir ilgisi yok. Olsaydı bu mesajınız yayınlanmazdı bile. Bizim öyle polemiklerde işimiz falan da yok.

Bakın ben motosiklet camiasının içinde olan biriyim ve bir çok dedikodu da dönüyor ortalıkta..

Bana bir sürü Motoshow 2009 Posteri bile geldi.

Diğer fuardan hiç ses seda yok. Poster falan da yok. Siz olsanız ne düşünürsünüz.

Saygılarımla

Yukarı Alt