Motosiklet Forum Referans Yarışması (YENİ)

Yer
Kadıköy/İstanbul
Merhaba Değerli Arkadaşlar,

İlk yarışmamız bildiğiniz gibi kask neden gereklidir sorusuna en iyi cevap veren arkadaşımıza kask hediyesi idi. O yarışmamız bitti ve kask gitti :)

Daha önce de belirtmiştik Forum sitemizde sürekli olarak bu tip yarışmar olacak diye...

Şimdi sıkı durun öyle bir yarışma yapıyoruz ki çevresi ve arkadaşı olanlar bir adım öne geçecek ;)

Dünyada böyle bir yarışma ilk kez yapılıyor

Bu yarışma fikri moderatörlerimizden keisersoze tarafından önerildi ve kabul edildi.

Bu Yarışma Nasıl Olacak? Arkadaşlar forum sitemize kayıt olurken referans ( Kim Önerdi ) bölümü vardır. Öneren olmuşsa oraya isim yazıyorsunuz. İsim derken forumdaki kullanıcı adını.

Motosiklet Forum'u bir arkadaşınıza önerdiğiniz zaman ve o arkadaşınız da referans kısmına sizi yazmışsa bir adım öndesiniz demektir

i199.photobucket.com/albums/aa51/ulasbaydar/motosikletforum

örnek vermek gerekirse: diyelimki keisersoze forumu bir arkadaşına önerdi ve yeni arkadaş foruma üye oluyor. Siteyi öneren ksımına keisersoze değil de keiser soze - kaisersoze - keişersöze gibi hatalarla referans yazdı sistem bunu otomatikmen geçersiz sayacaktır. Bu referans olayına biz kesinlikle müdehale edemiyoruz o yüzden sistem sonuçlandırıyor. Bunu özellikle diyorum ki kimsenin aklına bir şey gelmesin.

İşte yarışmamız bu. Kim daha fazla referans toplarsa ödülü o alacak.

Kimin kaç referansı var onu nasıl görürüm kendi profilimden örnek veriyorum

i199.photobucket.com/albums/aa51/ulasbaydar/motosiklet

Ödül ne mi?

Sıkı durun....

Motosiklet Montu
Motosiklet Pantolonu
Motosiklet Eldiveni

Referans sayısına göre 1.2. ve 3. kişilere bu ödüller paylaştırılacaktır.

Önemli Not: Referans kısmına isminiz tam yazılmalıdır. Yani ingilizce türkçe karekterlerin tam uygun olması gerekiyor. Noktalama hatası yapılırsa referansınız sistem tarafından alınmayacaktır. Yani sizi öneren kişinin kullanıcı adınızı birebir yazması gerekiyor.

Bu yarışma 31 Mayıs 2008 tarihinde 23:59 da bitecektir.

Admin yöneticisi hariç yani ben :) diğer yönetici ve moderatörler de bu yarışmaya dahildir

Hadi bakalım merakla bekliyorum kim kazanacak.

Hediyelerden dolayı www.mototrwww.mototr.com a teşekkürler

sonradan anlaşmazlık olmasın diye soruyorum, verilecek ödüllerin markaları belli mi?
Bu arada bir de ayakkabı verseydin tam olurdu....:)

Yer
Kadıköy/İstanbul
@mehmet70

Abicim alemsin yaa.. Hiç gülesim yoktu belli mi olur. Forumda artık her şey olabilir :D

iddia ediyorum forumu bütün Türkiye tanıyacak ve bütün motosiklet binicilerinin buluşma noktası olacak...

Çünkü burada taraf yok... Siyaset yok... Motosiklet dışında konu yok... Yani tam motosiklet cenneti...

Motosiklet Forum'un ne kadar ciddi bir oluşum olduğunu görmek için toplantılarımıza katılmanız yeterlidir

Yer
Balıkesirrr..
Arkadaşlar yarışmadan kazandığım kask gelmişti...Fotoğrafını çektimmm..Ama perşembe günü bu fotoyu çektim motorumla...

136img136/2092/foto1232nv2

Cuma günüde ani bir kararla motorsikleti değiştirdim...

149img149/3682/foto1234xj8

Tvs hakkında bilgisi olan varmı burada veya kullanan...

oğuz

Aktif Üye
Yer
Kızıltoprak - Kadıköy
Dohc öncelikle aramıza hoşgeldin. Zaman akmaya devam ediyo, ama önümüzde kısa sayılmayacak bir zaman var. Dilerim dereceye girerek hediyelerimizden birinide sen alırsın.
Hızlı olan kazanır.
Hız size hiç yabancı gelmiyo dimi:):D

Yer
İstanbul - Üsküdar
aynen öyle . . . Ama kontrolsüz güç güç değildir.:) Şimdiye kadar 5 kişiyi üye edebildim , gerçekten zor iş , zor olmasının sebebi Forum kullanımının fazla bilinmemesi . . . bakalım ne olacak , İyi forumlar.

Yukarı