Motosiklet Forum Referans Yarışması (YENİ)

MotoTR

Kıdemli Üye
Hem motosikletiniz hem de yeni kaskınız hayırlı olsun.. kazasız günlerde kullanmanız dileklerimizle

Mert

Aktif Üye
Yer
UZUNKÖPRÜ
Eminim ki; yönetici ve moderatörler'den biri kazanacak. Şike olacağını sanmasam da, her neyse tüm arkadaşlara bol şanslar....

oğuz

Aktif Üye
Yer
Kızıltoprak - Kadıköy
Eminim ki; yönetici ve moderatörler'den biri kazanacak. Şike olacağını sanmasam da, her neyse tüm arkadaşlara bol şanslar....
Arkadaşlar bu tarz yaklaşımlar hiç hoş değil. Bundan önceki yarışmada nasıl şike olmadıysa bu ve bundan sonraki yarışmalarda da böyle birşey asla olmayacaktır.
Yarışmanın niteliğinden anlaşılacağı gibi yarışma amacı tamamen foruma yeni katılımcıların getirilmesidir. Yani tamamen forum yararına düzenlenen bir yarışmadır. Bu nedenle foruma en çok katkıyı sağlayan kişi ödüllendirilecektir. Şike veya bu tarz küçük hareketler forum yöneticileri tarafından asla düşünülmemiştir ve düşünülemez...

Forum; şeffaf bir ortamda tüm üyelerin katılımıyla ortak bir amaca hizmet etmektedir. O da motosiklet sporunun ve sevgisinin artırılması ve bu sevgiye gönül verenlerin ortak bir platformda buluşmasıdır..

Herkese başarılı yarışmalar diliyorum...

Mert

Aktif Üye
Yer
UZUNKÖPRÜ
Arkadaşlar bu tarz yaklaşımlar hiç hoş değil. Bundan önceki yarışmada nasıl şike olmadıysa bu ve bundan sonraki yarışmalarda da böyle birşey asla olmayacaktır.
Yarışmanın niteliğinden anlaşılacağı gibi yarışma amacı tamamen foruma yeni katılımcıların getirilmesidir. Yani tamamen forum yararına düzenlenen bir yarışmadır. Bu nedenle foruma en çok katkıyı sağlayan kişi ödüllendirilecektir. Şike veya bu tarz küçük hareketler forum yöneticileri tarafından asla düşünülmemiştir ve düşünülemez...

Forum; şeffaf bir ortamda tüm üyelerin katılımıyla ortak bir amaca hizmet etmektedir. O da motosiklet sporunun ve sevgisinin artırılması ve bu sevgiye gönül verenlerin ortak bir platformda buluşmasıdır..

Herkese başarılı yarışmalar diliyorum...
Merhaba Oğuz;
Tarafıma yönelik yazmış oldukların tamamen hemfikir düşüncelerdir. Fakat seni farklı bakış açısına yönlendirmesi benim için üzücü olup, ortak değerlerin ötesinde göstermesi hoş bir yaklaşım değil, bu yüzden amaç "KAZANMAK DEĞİL KAZANILMAKTIR." Saygılarımla.

Mert

Aktif Üye
Yer
UZUNKÖPRÜ
Merhaba Mert,

Böyle düşünmen tabiki normal ama inan tanıdık birine çıksa bile vermeyiz :)
Ulaş bey;
Ya bu kadar ciddiye alınacağını sanmamıştım yazdıklarımın, oğuz arkadaşımız da biraz fazla ciddiye aldı galiba ben hem espri mahiyetinde hem de bir nevi "uyarı" olsun diye yazdım. Uyarı'dan bahsedince size Bu konu hk. özel msj. yazmamın mahsuru var mı?
Saygılarımla.

oğuz

Aktif Üye
Yer
Kızıltoprak - Kadıköy
Merhaba Oğuz;
Tarafıma yönelik yazmış oldukların tamamen hemfikir düşüncelerdir. Fakat seni farklı bakış açısına yönlendirmesi benim için üzücü olup, ortak değerlerin ötesinde göstermesi hoş bir yaklaşım değil, bu yüzden amaç "KAZANMAK DEĞİL KAZANILMAKTIR." Saygılarımla.

Sevgili mert yazdıklarını yanlış anladıysam üzgünüm. Benim sana yazdığım cevap ' kızım sana söylüyorum gelinim sen anla' mahiyetinde olup, amaç tamamen kazanılmaktır...
Aynı fikirde olduğumuza sevindim...

pelin

Kıdemli Üye
Bu aralar fuarlarla koşuşturuyoruz. Bundan dolayı çok fazla katılamıyorum.

Ama bu yarışma arka planda kalmış gibi duruyor. Kimse hediyelerin farkında değil herhalde.

yesim

Kıdemli Üye
Pelincim ben de bu aralar fazla katılımda bulunamıyorum. Umarım her şey yolundadır. Bu arada ben kaç kişiyi siteye yönlendirdim ama kimse adımı düzgün yazmıyor yesim olacak yeşim değil :) oylarınızı bana yollayın :D

Yer
Kadıköy/İstanbul
Arkadaşlar önemli bir hatırlatma yapmak istiyorum. Bu yarışmada kesinlikle referansları istenecektir. Bu yüzden kimse sırf referans kazanmak için kafasından üye yapmasın. Bizler forum adminleri olarak bazı kullanıcıların bir kaç üyelik açtığını biliyoruz. En fazla referans o kullanıcılarda bile olsa, sadece formalite bir üyelik bile yarışmayı kazanmasını geçersiz kılacaktır. Kimlerin kimlere referans olduğunu ve hangi mailden ve ip den kayıt olduğunu görebiliyoruz. İki kişide bunu farkettik ve kazansalar bile yarışmayı kazanmaları geçersiz sayılacaktır.

Sizlerden ricamız lütfen bu tip davranışlar sergilemeyiniz.

saygılar

Yukarı