Motosiklet Hakimiyeti ve Acil Durum Manevraları Eğitimi

Şenol SEL

Forum Bağımlısı
Yer
Altıntaş Mudanya - Bursa
Art Motoakademi’de Motosiklet Hakimiyeti ve Acil Durum Manevraları Eğitimi 250 TL Yerine 79 TL!
Eğitimler Bursada ve istanbulda ayni anda olacak.
İlandaki Hasan ÇETİNER'den telefonla bilgi alabilirsiniz.
Benim Şenol SEL olarak selamlarımı iletin size gereken yardımı yapacaklardır.

Linklerin açılması için Giriş yap veya kayıt ol.

Şenol SEL

Forum Bağımlısı
Yer
Altıntaş Mudanya - Bursa
Bu eğitimlere katılan arkadaşlarımız bu konuya eğitimle ilgili düşüncelerini yazarlarsa seviniriz.
Neler öğrendiniz doğru bildiğiniz yanlışlarınız nelermiş aldığınız eğitimler size bir şeyler kattı mı bakış açınız nasıl değişti ya da bu eğitim size yeterlimiydi yoksa daha iyisi olabilir mi
Bekliyoruz.

Erol

Admin
Yetkili Kişi
Yer
İstanbul-Çamlıca
Kaçırılmaması gereken bir eğitim, lütfen fırsat yaratıp kendinize bir iyilik yapın ve bu eğitime katılın arkadaşlar. Eğitem sonunda ne kadar doğru bir karar verdiğinizi göreceksiniz.

Yer
Antalya
Değerli forum üyeleri
Antalya coğrafi konum itibari ile çok fazla motosiklet kullanan bir şehir. Antalya'da motosiklet kullanan arkadaşlar birleşip eğitimle ilgili bi kur düzenleyemez miyiz acaba?
NOT: Bu arada Şenol SEL hocamız bize destek olur mu :))

Şenol SEL

Forum Bağımlısı
Yer
Altıntaş Mudanya - Bursa
Değerli forum üyeleri
Antalya coğrafi konum itibari ile çok fazla motosiklet kullanan bir şehir. Antalya'da motosiklet kullanan arkadaşlar birleşip eğitimle ilgili bi kur düzenleyemez miyiz acaba?
Şerefle.Elimden ne gelirse Şerefle destek olurum.

Hocam bu eğitim şimdilik Bursa'da yapılacakmış. İlerleyen günlerde İstanbul'da da yapmayı planlıyorlarmış. Beklemedeyim.

Şenol SEL

Forum Bağımlısı
Yer
Altıntaş Mudanya - Bursa
Değerli forum üyeleri
Eğitim için ilgililerle görüştüm.Katılmak isteyen arkadaşlarla toplanın görüşün.Verdiğim linkten kampanya katılım şartlarına uyan arkadaşlar Bursa'ya bir gün önceden gelmeleri lazım.Çünkü eğitim günü sabah erken başlayıp akşam saatlerinde sona erecek.Konaklamalı gelmeniz gerekecek.
Örneğin eğitim pazar günü olacaksa siz cumartesi akşamüstü burda olmanız lazım Konaklamanızı halledip iyice dinlenmeniz lazım ki sabah erken den eğitim alanına gidip sağlıklı zinde olarak eğitiminizi alabilesiniz.Ve pazar akşamı yola çıkmanız o yorgunlukla sağlıklı olmayacağı için pazar gecesi konaklayıp dinlendikten sonra pazartesi sabahtan yola çıkabilirsiniz.
Ne dersiniz.

Yer
Antalya
Eğitim için ilgililerle görüştüm.Katılmak isteyen arkadaşlarla toplanın görüşün.Verdiğim linkten kampanya katılım şartlarına uyan arkadaşlar Bursa'ya bir gün önceden gelmeleri lazım.Çünkü eğitim günü sabah erken başlayıp akşam saatlerinde sona erecek.Konaklamalı gelmeniz gerekecek.
Örneğin eğitim pazar günü olacaksa siz cumartesi akşamüstü burda olmanız lazım Konaklamanızı halledip iyice dinlenmeniz lazım ki sabah erken den eğitim alanına gidip sağlıklı zinde olarak eğitiminizi alabilesiniz.Ve pazar akşamı yola çıkmanız o yorgunlukla sağlıklı olmayacağı için pazar gecesi konaklayıp dinlendikten sonra pazartesi sabahtan yola çıkabilirsiniz.
Ne dersiniz.
Şenol Hocam...
Öncelikle epey geç yazdığım için kusura bakmaın. Özel nedenlerimden dolayı epeydir takip edemiyordum. Ben Antalya'da motosiklet çevresi olan birisi değilim. Zaten uzun bir aradan sonra tekrar motosiklet sevdam alevlendi :) Ama forumda bir başlık açıp eğitim işini gündeme getireceğim. Artık toplu oraya mı geliriz, yoksa burada şartları olgunlaştırıp eğitmeni konuk mu ederiz bilemiyorum. Ama umarım böyle bir eğitim örgütleyebiliriz. Sağlık ve keyifle kalın...

Yukarı