Motosikletforum Kampı 2012

Yer
ankara/polatlı
Herkese uygun bi yerde, Bolu olabilir yada neresi istenirse, bi kamp organize edebiliriz. Haftasonu için. Çadır, mat, ızgara, çevrede gezi , tanışma, eğlence vs.

Bunun tarihi, yeri, vs. için önerileri bekliyorum. Ayrıca yönetici arkadaşlardan da aktif rol almak isteyenleri özellikle davet ediyorum. Üzerinde bi süre çalışırsak bence güzel bişey çıkar. Bu tarz bi organizasyon aynı zamanda bi tanışma ortamı da sağlayacağı için ilerdeki başka etkinlikler için de yolu açar.

Yer
ankara/polatlı
Abicim sırf senin hatırına gelicem bigün o tarafa, ama kamp oralarda biraz zor gibi :) Ya nemrut, yada iskenderun tarafında bi gezi planım var, gelirsem mutlaka haberin olur.

Benim için hava hoş tabii, millet orda yapalım derse hayhay, hiç farketmez.

o.somuncu

Organizatör
Yer
Dikili - İZMİR
Hamdi Bey,Barış,Özgür,Ekrem ve diğer Ankara'lıların da gelebileceği ortada bir yer olursa katılım daha fazla olabilir.. (Ama şimdi Trakya'lılar bana kızacak!..:) )
Hava ısısı müsait olursa ben gelirim..

Yer
ankara/polatlı
Bende ankaralıyım ama şahsen uzak mesafeyi tercih ediyorum, daha çok motor sürmek için :)
Evet şu ana kadar 1 şile, 1 adet ortalarda bir yer(?), ve bir adet Türkiye sınırlarında herhangi bir yer var :D
Başka? :)

Doğan PARILTI

Forum Bağımlısı
Yer
İSTANBUL
valla şileye yazın gidilir yaza da bir aksilik olmaz ise motorumuda ehliyetimide ve eğitimimi de almış bulunacağımdan bende varım şile yakın olması ve fazla tecrübemin olmaması bana çok uygun müsadenizle listeye bende adımı yazdırmak isterim :)

Yer
KIRKLARELİ/VİZE
sevgili başkanım hep şile hep şile birde trakyanın havasını çiğerlerine çeksene ;)

gerçi kısmetse nisan ayı içerisinde bir eğitim planımız var dimi bu tarafta Ahmet Geyin senle konuştu diye biliyorum
Hamdi Bey,Barış,Özgür,Ekrem ve diğer Ankara'lıların da gelebileceği ortada bir yer olursa katılım daha fazla olabilir.. (Ama şimdi Trakya'lılar bana kızacak!..:) )
Hava ısısı müsait olursa ben gelirim..
osman ağabeyim gerçekten çok kırıldım :agla: sen yaza gelicen trakyaya sana masraflı bir misafirliğe gelicem haberin olsun :)

Doğan PARILTI

Forum Bağımlısı
Yer
İSTANBUL
Yaza olursa bende gelirim,Trakya yolu nasıl olsa buradan geçiyor takılırım arkasına geçenin :D

Doğan PARILTI

Forum Bağımlısı
Yer
İSTANBUL
Tek eksik motor ve ehliyet ve tabii eğitim... şimdilik sadece konuşabiliyorum.... o gün geldiğinde inşallah fiilen gerçeklestireceğiz:)

Yer
BAŞKENT
Hakan abı sen herhalde yakın zamanda düşünüyorsun böyle bir organızasyonu ?
Eğer yazın olacaksa birsürü motor festivalı oluyor zaten anlaşırız güzel bir festivalde buluşuruz yazın

o.somuncu

Organizatör
Yer
Dikili - İZMİR
sevgili başkanım hep şile hep şile birde trakyanın havasını çiğerlerine çeksene ;)

gerçi kısmetse nisan ayı içerisinde bir eğitim planımız var dimi bu tarafta Ahmet Geyin senle konuştu diye biliyorum

osman ağabeyim gerçekten çok kırıldım :agla: sen yaza gelicen trakyaya sana masraflı bir misafirliğe gelicem haberin olsun :)
Gel,gel!..:) Hem bu sefer arkanda güzel bir artçın olsun!..Bak yaşını başını aldın ,sultanlık filan kalmadı artık!..:)

Yer
ankara/polatlı
Hakan abı sen herhalde yakın zamanda düşünüyorsun böyle bir organızasyonu ?
Eğer yazın olacaksa birsürü motor festivalı oluyor zaten anlaşırız güzel bir festivalde buluşuruz yazın
Aslında genel katılım olacağını düşünürsek en erken mayıs sonu yada haziran gibi havalar en uygun duruma gelir diye düşünüyorum. Ama görüşleri almak isterim bu konuda. Evet ben mayıs-haziran civarını tercih ederim. Daha erken yaparız derseniz o da olur.

Ekrem gideriz festivalede giderizde bu Motosikletforum Kampı olacak :)

Evet son durum: 3 Şile, 2 farketmez heryere gelirim, 1 adet orta yer
Zaman konusunda ağustos civarı dendi 1 adet. Bende mayıs-haziran civarı diyorum.

Arkadaşlar neresini istediğiniz ve ne zamanlar olabileceği konusunda da somut yorumlar yaparsanız önümüzü daha rahat görürüz. Son durumda ibre şu anda şileye doğru kayıyor gibi görünüyor.

Mert

Aktif Üye
Yer
UZUNKÖPRÜ
Arkadaş çok güzel konuya değinmiş, şahsi önerim " bolu " tabii forum yöneticilerinin tüm arkadaşlarımızın önerilerini değerlendirip, üzerine kendileri de katarsalar!!!!

Yukarı