Motosikletimi merdivenden nasıl çıkaracağım? (Ödüllü Yarışma)

Yer
ordu
yine basa donduk.bir usta bul dagıtsın motoru parca parca cıkarın.sonra goturun ustanın oraya birdaha toplayın.teknikte zorlama yoktur.

anlamadım gitti bu motor bebek degilki bu dunyaya butun gelmediya:)bir sefer sokup toplamayla yalama olmaz:)

Yer
ANKARA
Sitelere gidip merdiven ölçülerini bir keresteciye göster sana merdivene monte edilecek, merdiveni düzzemin haline getirecek bir sistem yaptırabilirsin .hatta hazırlayacağı parçanın tekere gelen kısmını oluk halinede getirebilirler, motoruna binerek çok rahat kendi başına çıkartabilirsin kalıcı bir çözüm olur.

Yer
Kadıköy/İstanbul
Öncelikle tebrik ederiz.. Fakat sözümüz yine söz.. Siz hariç :) en güzel fikir kimin diyorsanız hediyemizi ona verelim. Hediyemiz de Güzel bir Uzunkollu Motosiklet Forum Sweeti.. Olsun...

Yer
istanbul
walla hali hazırda bir dolu mantıklı çözüm üretmiş arkadaşlar bende bir tane kolpa metod söyliyeyim...

gelecek vaadeden bir jedi bulunur.o arkadaş psişik güçleriyle istediğin yerden istediğin şekilde çıkarır motoru.Hatta jedi müessesesne yakışmayacağından parada almaz. :)

Arkadaşım en kolay yolu gidondan sağlam bir iple bağlayacaksın. Merdivenede kalas koyacaksın. Bir kişi önden gidonu tutup motorla yukarı çıkacak. Geride ne kadar adam varsa onlarında yarısına halatı çektir diğer yarısıda arkadan itsinler. Merdiven çok darsa yandan destek verme ihtimali yok sanırım.

Barış

Forum Bağımlısı
Yer
ankara
Arkadaşım en kolay yolu gidondan sağlam bir iple bağlayacaksın. Merdivenede kalas koyacaksın. Bir kişi önden gidonu tutup motorla yukarı çıkacak. Geride ne kadar adam varsa onlarında yarısına halatı çektir diğer yarısıda arkadan itsinler. Merdiven çok darsa yandan destek verme ihtimali yok sanırım.
sana motoru çıkarttık, hatta o şimdi jilet oldu desek;)

lütfen konulara cevap verirken yazılan cevaplara bir göz atalım;)

Mesut Korkmaz

Forum Bağımlısı
Yer
Çayyolu, Ankara
sana motoru çıkarttık, hatta o şimdi jilet oldu desek;)

lütfen konulara cevap verirken yazılan cevaplara bir göz atalım;)
'Jilet oldu' cok agir geldi be baris. Birazdan da Ankara'ya yola cikiyorum. Olmaz ki boyle :) Bu psikolojiyle biter mi 400km?

'Motor merdivenden cikali 6 ay oldu neredeyse yeniden indirilecek' falan deseydin keske.

DEMİRAT

Forum Bağımlısı
bizim memlekette söyle derler nasıl indirdiysen öyle cıkar derler,indirme seklinizi hatırla filimi geri alıyomuş gibi düşünerek cıkar heeeeee

Barış

Forum Bağımlısı
Yer
ankara
'Jilet oldu' cok agir geldi be baris. Birazdan da Ankara'ya yola cikiyorum. Olmaz ki boyle :) Bu psikolojiyle biter mi 400km?

'Motor merdivenden cikali 6 ay oldu neredeyse yeniden indirilecek' falan deseydin keske.
yok be abi. yani motoru sen çıkardığında cumhuriyet yeni ilan edilmişti:)
ama seninki gilette blue 48:):)
ama yazılıp çizilenler okunmadan cevap yazılıyor olması enteresan!!!!!

arkadaşlar motor çıktı!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

DEMİRAT

Forum Bağımlısı
yok be abi. yani motoru sen çıkardığında cumhuriyet yeni ilan edilmişti:)
ama seninki gilette blue 48:):)
ama yazılıp çizilenler okunmadan cevap yazılıyor olması enteresan!!!!!

arkadaşlar motor çıktı!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nezaman cıktı, kim cıkardı ben neden duymadım cıkdıgını,yoksa benim verdigim tekniklemi cıkdı,cıkdıda niye en son benim haberim oluyo,okumadan yazdım diye neden ayıbımı yüzüme vuruyon,,,,:D:D:D:D:mad::confused::confused:

Yukarı