Motosikletlileri Farkedin!

Barış

Forum Bağımlısı
Yer
ankara
videodaki sorun çözüldü:) iyi seyirler.

[GVIDEO]http://video.google.com/videoplay?docid=-188308913919386094[/GVIDEO]

Barış

Forum Bağımlısı
Yer
ankara
valla bugün bir terslik var ne yapsam olmuyor.kaç kere yaptığımız
şey bugün geri tepti????

Omer

Forum Bağımlısı
Yer
SAKARYA
Çok etkiliyi bir video.Bunu daha önce seyretmiş olduğum halde yine tüylerim diken diken oldu...

Bunun bir benzeri benim başıma geldi.Allahdan kırık,çıkık olmadan atlattık.Sadece ufak bir kaç dikiş ile...Onu hatırladım :(

İşte ben bu yüzden şehir içi trafikde korkuyorum motosikletle dolaşmaya... :(

Şenol SEL

Forum Bağımlısı
Yer
Altıntaş Mudanya - Bursa
Çok etkiliyi bir video.Bunu daha önce seyretmiş olduğum halde yine tüylerim diken diken oldu...

Bunun bir benzeri benim başıma geldi.Allahdan kırık,çıkık olmadan atlattık.Sadece ufak bir kaç dikiş ile...Onu hatırladım :(

İşte ben bu yüzden şehir içi trafikde korkuyorum motosikletle dolaşmaya... :(
Oto sürücüsünün hatası bu linkte http://www.motosikletforum.com/showthread.php?t=3036 yazıldığı gibi açıkça görülmekte.yanılıyormuyum arkadaşlarım

Omer

Forum Bağımlısı
Yer
SAKARYA
%96 ‘mız ufak objelerin büyük objelere oranla daha geç bize ulaşacağını sanıyormuşuz.

Hatta videoda motorun geldiği bile belli olmuyor.İnsan şok oluyor...Anca yavaş çekimde herşey belli oluyor.

Evet Şenol abi daha bu video nu seyretmiştim daha önce.Yanılmıyorsun... :)
Bu altın kuralı bilmeyenler atıyor kendini kavşaklarda motorun önüne..!Nede olsa daha uzakda diye...

Sen hastanelerde uraşacakmışsın mezara gidecekmişsin pek umrunda değil adamın...Bu gibi videoları sürücü kurslarında ders olarak vermeleri lazım.Ama bizde nerede o zihniyet!

Erol Ceyhan

Forum Bağımlısı
Yer
istanbul/Bayrampaşa
Bizleri görmeden trafikte dolaşan bu gerizekalı insanlara inşallah kamyonlar daha beterini yapar...Motor sürücüsünü göre göre yola çıkan modeller var birde allahından bulsun hepsii.....

Turgay

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
Çok güzel bir paylaşım barış abi, bu vidyoyu daha öncede izlemiş foruma bir türlü yükleyememiştim. Teşşekkürler paylaştığın için. ;)

Yukarı