MotoTR Forum Önerileriniz ve Yapmış Olduğunuz Çalışmalarınız

Bence Motosikletlerinizin resimleri ve videolari olan kisim ayrilmalidir.

Yani

Motosikletlerinizin resimleri
Motosikletlerinizin Videoleri seklinde

Bu sekilde daha kullanisli olur diye dusunuyorum. Motosikletlerinizin videoleri derken de uzerindeyken turdayken vs cekilmis videolar olmalidir

tessekkurler

Mert

Aktif Üye
Yer
UZUNKÖPRÜ
@ulaş

Merhaba;
ben forumda oluşturmuş olduğumuz klasörleri nasıl silebiliriz bunu öğrenmek istedim.Teşekkürler.

Yer
İstanbul - Üsküdar
satılıklar bölümünde resimsiz ve fiyat belirtmeyen konu'lar gerekli koşullat sağlanana kadar kilitlenirse . . :( tekrarı olmaz . . .

birde üyelerine açık olarak bırakılan alternatif forum temaları olabilir ( nacizane görüşümdür)- . . . iyi forumlar :)

selam arkadaşlar bir öneride bulunmak istiyorum,aramızda çetleşmek muabbet yani kısaca,
(Motosikletforum CHAT BOX ) bide acil buluşma topiği bölümü açalım derim ne dersiniz.

Yer
İstanbul
Mototr kafeye şu anda ben dahil seksen kişi bakınmakta. ancak bir ben yazmaktayım.
şimdi şöyle bir sorunumuz daha var. ben yazıyorum.. :D yani dikkat ettim de kimse benim yazımın üstüne yazı yazmıyor. nedeninisorma köşesi değil burası biliyorum. öneri olarak katılımlarınız mototr kafenin kısır döngüsünü kıracaktır. keza mototr kafe kısır olmasına rağmen en fazla insanı barındırıyor. mesela tc kimlik no bölümünde sorgulayan insan 6, araç vergi de ise 7 kişi var. en yakın rakibimiz ise 82 mevcudu ile 2. el moto ilanları... e niçin bu kafede kimse konuşmuyor? biz katılımcı arkadaşları o kadar çok seviyoruz ki.. :)

dipnot: ben, benden sonra yazanları yemiyorum. :):)

Yukarı