MotoTR Forum Sayfası AÇILDI!!! Hepinize Hayırlı Olsun

Hayirli ugurlu olsun

yine soyluyorum forum sitesi bir harika

renk uyumlari konu duzenleri cok iyi secilmis. eminim ki kisa bir sure sonra Turkiyenin forum sayfasi olacak.

konusma duzeyleri olsun katilan arkadaslar olsun neredeyse forumdaki butun yazilari okudum cok duzeyli.

forum kurucularini kutlar bu basarilarinin devamini dilerim

pelin

Kıdemli Üye
Gercekten cok guzel bir site olmus. Baktikca mesaj atasim geliyor. Boyle bir motosiklet sitesini bize kazandiran butun arkadaslara tesekkur ederim. Umarim cok daha guzel devam eder.

Forum cok sirin duruyor. Belliki cok ugrasilmis. Bir cok forum sitesine katildim ama bu kadar guzelini ilk kez goruyorum. Moderator arkadaslara bir onerim var avatar olayini zorunlu yaparsaniz kimlerle konustugumuzu biliriz.

Yeniden hayirli olsun gercekten foruma bayildim

oğuz

Aktif Üye
Yer
Kızıltoprak - Kadıköy
Gercekten cok guzel bir site olmus. Baktikca mesaj atasim geliyor. Boyle bir motosiklet sitesini bize kazandiran butun arkadaslara tesekkur ederim. Umarim cok daha guzel devam eder.

Forum cok sirin duruyor. Belliki cok ugrasilmis. Bir cok forum sitesine katildim ama bu kadar guzelini ilk kez goruyorum. Moderator arkadaslara bir onerim var avatar olayini zorunlu yaparsaniz kimlerle konustugumuzu biliriz.

Yeniden hayirli olsun gercekten foruma bayildim

Merhaba Pelin Hanim

Forumumuza gostermsi oldugunuz ilgiden dolayi oncelikle tesekkur ederiz.

Sitemiz daha yeni kuruldu dolayisiyla bazi eksiklikler zamanla giderilecektir. Onerinizden dolayi size tesekkur ederiz.

Unutmayalim ki avatar bir birimizi tanima acisindan cok iyi ve cok onemlidir ama bazi uyelerimiz avatarlarini koymak istemeyebilir buna da saygi gostermeliyiz. Cunku bir cok kullanici motosikletinin resmini koymayi tercih ediyor. Forum sitemiz ozgur bir ortamda kuruldu ve uyelerimiz de bu konuda ozgurdur.

Bizler butun yeni kayit olan arkadaslarimizin bilgilerini eksiksiz ve dogru olarak girmesini isteriz. Bu sekilde kayit yapan arkadaslar forumda daha cok saygi gorecektir. Buna bagli olarak da forumda belli bir yere sahip olacaktir.

Forum kurulurken diger yonetici arkadaslarla bu konuyu cok dusunduk, olsa cok iyi olur ama daha once de belirttigim gibi forum sitemiz ozgur bir sitedir. Ozgurlugu seven motosiklet kullanicilarina da bu konuda saygi gostermek gerekir.

Tesekkurler

Yukarı