MotoTR'nin Kiralık Motosiklet Servisi

Yer
Kadıköy/İstanbul
MotoTR olarak motosiklet kiralama servisimizi başlatmış bulunuyoruz. Kiralık motorlar için ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız

0 216 450 66 30 nolu telefonu arayınız veya mototr@mototr.com adresine mail atınız.

Motorsiklet kiralamak için gerekli şartlar:

1.En az 4 yıllık motosiklet ehliyetine sahip olmak gerekiyor.
2.Motosiklet kullanmayı biliyor olmak gerekiyor :)
3.Referanslı gelmek gerekiyor. (Tanıdık biri veya bizim o hizmetten yararlanmış bir kişi tarafından yollanmak)

Kiralık Motosikletlerimiz:

Şuanda olanlar

150 CC Scooter
650 CC Chopper

gueldali

Forum Bağımlısı
Yer
Ankara
MotoTR olarak motosiklet kiralama servisimizi başlatmış bulunuyoruz. Kiralık motorlar için ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız

0 216 450 66 30 nolu telefonu arayınız veya mototr@mototr.com adresine mail atınız.

Motorsiklet kiralamak için gerekli şartlar:

1.En az 4 yıllık motosiklet ehliyetine sahip olmak gerekiyor.
2.Motosiklet kullanmayı biliyor olmak gerekiyor :)
3.Referanslı gelmek gerekiyor. (Tanıdık biri veya bizim o hizmetten yararlanmış bir kişi tarafından yollanmak)

Kiralık Motosikletlerimiz:

Şuanda olanlar

150 CC Scooter
650 CC Chopper
Ulas Bey, kiralama konusunda biraz daha ayrinti verebilir misiniz? Mesela benim motorsiklet ehliyetim 4 seneden daha az.Ayrica sigorta yaptirmak gibi seyler gerekiyor mu?

Hakan Karael

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
Ulaş hocam tebrikler bence çok faydalı ve güzel bir hizmet en azından hevesi olupta imkanı olmayan arkadaşlar için güzel bir hizmet tekrar hayırlı olsun

forever motosikletforum

Yer
Kadıköy/İstanbul
Ehliyet 4 yıl altında ise ne yazık ki verilmiyor.

genelde tanıdık kişi veya kuruluşlara veriliyor. Bildiğiniz gibi istanbulda ciddi bir sıkıntı var bu konuda. Motosiklet kiraya verebilmek her zaman olmayabiliyor.

Günlükten ziyade turlara veya gezilere gidenlere veriliyor. Haftalık veya aylık şeklinde.

gueldali

Forum Bağımlısı
Yer
Ankara

genelde tanıdık kişi veya kuruluşlara veriliyor. Bildiğiniz gibi istanbulda ciddi bir sıkıntı var bu konuda. Motosiklet kiraya verebilmek her zaman olmayabiliyor.

Günlükten ziyade turlara veya gezilere gidenlere veriliyor. Haftalık veya aylık şeklinde.
yani desenize kendi motorumuzla gelecegiz oraya kadar..

Yer
istanbul
Bodrumdan sevgiler, kendimi tanıtıyım, Bende Oldukça eski motor sevdalısıyım , moto ile italyada okurken tanıştım 85 cc fantic bir motorum vardı. Ardından 125 cc piaggio ya geçtim derken suzuki katana serisi yeni çıkmıştı 400 cc ona geçtim. italyada motor cidden bir kültür ve yaşam biçimi trafik kuralları kanunlar motorcuyu kabul eder ve uygulamalarında bunu gösterir. İtalyan araba - kamyon kullanıcısının en buyuk korkusu motorsiklettir ve çok dikkat ederler çünkü motorsiklet ile kazaya girerse başı çok ağrır 1 scooter ters yönden gidip araca çarpsa bile araç suçludur. sonra Ülkemde motor sevdalılarının sıkıntılarını gördüm 1990 lı yılların başından 2000 başına kadar motorcu terörist gaspçı serseri muamelesi gördü takii çin motorları türkiyeye girip insanların canını yaksa bile , motor adedini motor severin sayısını artırdı biraz daha motorcuya normal gözle bakılmaya başlandı. ama sanıyorum hala 50 sene lazım bu ülkede rahat motora binmek için.
Şimdi caponord kullanıyorum ve rent a scooter işi yapıyorum bodrum dalaman ve fethiyede. İstanbuldada scooter kiralamaya başladım sınırlı sayıda. anlatacaklarım bukadar. Marmok 2008 e gelecek arkadaşlar olursa orada görüşürüz esen kalın. www.viarentacar.com

Metin

Forum Bağımlısı
Yer
istanbul
Aramıza hoşgeldin Bodrumcu arkadaşım...Kendini tanıttığın için teşekkür ederiz...Sende İstanbula gelirsen mutlaka haberimiz olsun...;)

Metin

Forum Bağımlısı
Yer
istanbul
bu yaz bodruma otobsle gidersem aklımda olsun kesin selamlaşırız.
Hoppalaaaaaa,oldu mu bu şimdi Orko kardeşim...:confused: Altında 1000rr varken bodruma otobüsle gitmek olur mu yaw...Fulu kardeşim honda bit ile yarım türkiye turu yaparken senin bodruma otobüsle gitmen ayıp olmaz mı yaw,Fulu sakın duymasın he...:) Birde bodruma gidip scooter mi kiralaycan yani...:D Bak böyle birşey yaparsan ve fotoları foruma koymaz isen seni kardeşlikten men ederim haberin olsun....:) Ben boşuna demiyorum birgün herkes scooterci olacak diye...:D:D:D

huseyin.sait.61

Forum Bağımlısı
birgün herkes scooter binecek diyorumben metinabi
dolaşırken ondan alınacak zevkin başka bişeyden alınacanıgını zannetmiyorum
scooter binerken insan manzaraya dogaya daha hakim oluyor dimi metinabi

Metin

Forum Bağımlısı
Yer
istanbul
birgün herkes scooter binecek diyorumben metinabi
dolaşırken ondan alınacak zevkin başka bişeyden alınacanıgını zannetmiyorum
scooter binerken insan manzaraya dogaya daha hakim oluyor dimi metinabi
Haklısın Nitro61 kardeşim... Scooter gibisi varmı kardeşim...;)

Yer
Kocaeli

Merhabalar Ulaş Bey,benim ehliyetim daha yeni olacak inşallah ama ne yazık ki bu konuda çevremden desteklenemiyorum her anlamda.Kurslarda motorsiklet kullanma ile ilgili ayrıntılı bilgi verilmiyo,bunun pratiğini yapabileceğimiz motorsiklet alanları da yok.Sadece ehliyete sahip olmak istemiyorum motorsikletim de olacak ama 1-0 yenik başlıyorum malesef,kiralayıp öle öğrenirim diye düşünmüştüm ama şartlar (olması gerektiği gibi kurallara göre:)ama biz hiç kullanma bilmeyenler nerden nasıl başlayacağız.

Yarın sabah kısmetse teorik sınava katılıyorum,hayırlısı ile bi bakalım sonuçlara,26 temmuzda direksiyon sınavı var ama nasıl olacak bilmiyorum,yinede cesaretim var.Bi şekilde adım atmak gerek.

Tüm kullanabilen arkadaşlara içten selam :)

Metin

Forum Bağımlısı
Yer
istanbul
Bu kader hepimizin kaderi maalesef Buse kardeşim...İki seçenek var; Ya satın aldığınız motor ile öğreneceksiniz,yada YAMAHA,HONDA veya VESPA'nın eğitim kurslarına yazılacaksınız...;)

Yukarı