Motoyokodan Kurtuluşumun Adım Adım Öyksü :)

Recep Varlı

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul-Bayrampaşa
Arkadaşlar kısa bir zaman önce uzun süredir hasretle beklediğim motosikletime kavuştum ve sizlerle paylaştım en sonunda motosikletim geldi ve kamyonun kasasından ilk indiği andan son anına kadar her anı sizlerle paylaşmak istedim :)

kasasıyla firmamızın kamyonundan indi ve teknisyen arkadaş işe koyuldu

Linklerin açılması için Giriş yap veya kayıt ol.

Cansu_Tezcan

Forum Bağımlısı
Yer
LüLeBuRRGaZ
hayırlı olsun birden benim dükkanda çalışırken nasıl motor topladığım geldi aklıma ahhh ah ne günlerdi o günler :D o kasayı sök parçaları birleştir yağını ayarla offf off :D

Yer
Kocaeli
Güle güle kullan. kısa bir süre sonra benzer hisleri ben de yaşarım umarım. Sabırsızlıkla bekliyorum o anı ve fotoğrafları eklemeyi. :) Kıskanıyom nazar değmesin motora bi nazarlık tak. :)))))

Yer
Kadıköy/İstanbul
Sonunda senden de kurtulduk :) Artık motor diye başımızı şişirmeyeceksin.. Al sana motor işte güle güle kazasız günlerde kullan..

Hayırlı uğurlu olsun

darısı diğer motoyokoculara

Erol Ceyhan

Forum Bağımlısı
Yer
istanbul/Bayrampaşa
Aslında bukadar kolay olmadı açıkçası uzun süren bir düşünce ve kararsızlıktan geçerek bir sürü yanlış seçeneği eleyerek varılmış bir karar bu güle güle kullan kardeşim motorun şafağı bitti şimdi sıra ehliyetin şafağında şafak=12 oda gelir elbet allah hepimize uzun ömürler versin...

serkan thundercat

Forum Bağımlısı
eğer ihtiyacın olmazsa bence hiç bi zaman satma motorunu... büyük motor da alsan böyle bi 125 lik hep lazım oluyor..kazasız belasız inşallah..

Recep Varlı

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul-Bayrampaşa
hepinize çok teşekkür ederim arkadaşlar umarım en kısa zamanda havalar düzelir bizde biraraya gelir keyifli geziler yaparız darısı diğer motoyokocu arkadaşlara :)

Umut Karkın

Organizatör
Yer
ANKARA
Motorun güzelliği bir tarafa sizin motora olan hasretiniz çok güzel... gerçi hasret bitmiş iyikide bitmiş bir motosiklet daha trafiğe katılacak demekki hayırlı uğurlu olsun..

allah ağız tadıyla bindirsin..

Erol

Admin
Yetkili Kişi
Yer
İstanbul-Çamlıca
Aslında bukadar kolay olmadı açıkçası uzun süren bir düşünce ve kararsızlıktan geçerek bir sürü yanlış seçeneği eleyerek varılmış bir karar bu güle güle kullan kardeşim motorun şafağı bitti şimdi sıra ehliyetin şafağında şafak=12 oda gelir elbet allah hepimize uzun ömürler versin...

Nasıl yani Recep senin ehliyetin yokmu?

Recep Varlı

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul-Bayrampaşa
erol abi daha öncede anlatmıştım şimdi durup duruken karizma çizilmesinin bir anlamı yok :) 11 yaşımdan bugüne bir türlü fırsat bulamadım en sonunda aldım evraklarımı verdim 2 haftaya kadar gelir dediler

ANIL

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
Abicim hayırlı uğurlu olsun çok tatlı duruyo rengi şirin bi siyah iyi günlerde kazasız belasız kullan Ehliyeti de alda ıslatalım :D:D:D:D

ferhat_sevinc

Kıdemli Üye
hayırlı olsun..kazasız belasız binersiniz inşallah..bir şey dikkatimi çekti!!ybr'ile aynı eksoz var üzerinde :) motor'uda neredeyse bire bir!!

Yukarı