Muhteşem Motor hareketleri Mutlaka İzleyin

[GVIDEO]-4969725479809114598[/GVIDEO]

Bu Oyunu oynayanlar bilir ( GTA Sanandreas ) yanı motorla Düz yolda bile gitmek Beceri ister ama yabancı arkadasımız işi süper ileri götürmüş haria işler başarmış. :)

Ayrıca söylememe gerek yok zaten de Kesınlıkle denemeyınız :eek: Zaten motorsiklet forum üyesi böyle şeyler yapmaz. Kendıne motoruna ve çevresındekılere saygılıdır.;)

Video İle ilgili yorumlarınızı aşşağıda bekliyorum :)

bu adam manyak mı yaaaa bende de var gta seand reas var bende iyi kötü yapabiliyorum ama böyle crazy crazy değil size çok teşekkür ederim.

Recep Varlı

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul-Bayrampaşa
evet adam gta vice citydeki hareketleri baya bi aşmış :) (ama ben genede gta vice city.yi daha çok seviyorum) :)

mehmetpolat

Forum Bağımlısı
Yer
atasehir,Istanbul
bence gerçekleri dahada etkileyici ve harika.yinede videoyu hazırlayan arkadaş uğraşmış tşk.

VaLLa İlk İzLediğimde Bende öLe Dedım =)

Sonra Yapmaya Çalıştım Bu Kadar MükemmeL olmasada YAptım . =)

Bu Arada ''Rockstar'' OyunLarını Hekeze Öneririm. (GTA Sanandreas - GTA Vice - GTA IV - GTA 3 ) Kısacası GTA serisi =D

Yer
EdirNe
Bu oyunu ufakken bende oynardım :) O hareketleri hile sayesinde kolayca yapabiliyor.Motorun üzerinden düşmemesi için denge hilesi falan kullanmış :D

Yer
Maltepe
gtanın tüm sürümlerinde motorla yanlamak çok güzel ve zevkli oluyordu .. en son sürümünü kasa kaldırmadı ondaki motorları merak ediyorum :D ...

Yukarı Alt