niğde

Kayıt
8 Eylül 2011
Mesajlar
6
Beğeniler
0
#1
mrblar niğdede serbest meslekle uğrasıyorum. 3-4 sene scooter dan sonra vitesliye merak saldım 150 lik bir motor aldım havalar soğuyana kadar devam sürmeye.
 

Şenol SEL

Forum Bağımlısı
Kayıt
27 Şubat 2009
Mesajlar
9.464
Beğeniler
9.023
Yer
Altıntaş Mudanya - Bursa
#6
Hoş geldiniz sefalar getirdiniz.
Eğitimlerimize ve Gezilerimize de bekleriz.,1- Full korumalı kıyafet ekipman ve kafanızı koruyacak kalitede KASK alın ve kafanızda kullanın.Mevsim itibariyle bazı maymunlar gibi kolunuzu korumak için değil kafanızı korumak için KASK alın ve kafanızda kullanın.Bazı maymunlar dirseklerini korumak için kaskları oraya takarlar.
2- Motosiklet kullanmak basit bir eylem değildir.Siz onu basite alırsanız o size daha da basite alır ve basitçe telef olursunuz.
Bu yüzden trafiğe çıkmadan önce mutlaka "Güvenli Sürüş Teknikleri" eğitimlerini alınız.
Bakınız:http://www.rahmibarutcu.com bu adresi inceleyiniz ve iletişim bölümünden Rahmi Hocamızın telefonuna ulaşıp eğitim için randevu alın.

Ve bu linki http://www.motosikletforum.com/showthread.php?t=3954&highlight=T%FCm+%FCyelerimiz+Mutlaka mutlaka tıklayın ve sonuna dek okuyun inceleyin.

Ve imzamdakileri okuyup bilinç altınıza kazıyın.
 
Kayıt
8 Eylül 2011
Mesajlar
6
Beğeniler
0
#9
hepinize yorum ve önerileriniz için teşekkür ederim.Zaten hız merakı yok bende maksat boş günlerde motorla gezip stress atmak . Bu arada ufak tefek sürüş teknikleri hakkında nereden bilgi alabilirim? Malum burası istanbul değil :)
 
Yukarı