Oka yolda (gezi raporu)

huseyin.sait.61

Forum Bağımlısı
abi nerdeyse anadoluda gitmedikyer bırakmamışsınız cesaretinizden ötürü sizi tebrik ederim memleketim trabzona uzungöle de gitmişolmanıza ayriyetten çokçok sevindim
bize bugüzel geziyi resimleinizde yaşattıgınız için teşekkür ederim

oka

Kıdemli Üye
Yer
Beylikdüzü-İstanbul
abi nerdeyse anadoluda gitmedikyer bırakmamışsınız cesaretinizden ötürü sizi tebrik ederim memleketim trabzona uzungöle de gitmişolmanıza ayriyetten çokçok sevindim
bize bugüzel geziyi resimleinizde yaşattıgınız için teşekkür ederim
Anadoluyu karış karış gezsek yine doyamayız.Karadeniz ise bambaşka,resimleyemediğimiz o kadar çok yer varki. Ancak giderseniz görürsünüz diyelim ve motorcularıda biraz özendirelim.;)

oguzhan

Kıdemli Üye
Yer
istanbul-tuzla
gerçekten 7 sayfayı bir solukta okudum.tek kelimeyle muhteşem bir gezi inşallah allah bize de nasip eder böyle güzellikleri motorumuzla görmeyi, bu kadar km yolu sizin gibi değerli abilerimizle gitmeyi :)

erenkocer

Forum Bağımlısı
Yer
kuşadası
tek kelime ile harika bir gezi teşekkürler bu güzellikleri bizlerle paylaştığınız için hayalimin gezisi tekrar teşekkürler hepinize süppppper ya

erenkocer

Forum Bağımlısı
Yer
kuşadası
abiciğim teşekkürler bana kısa zamanda güzel yurdumun eşsiz güzelliklerini görme yöresine özgü muhteşem yemeklerini yemesemde yemiş gibi olma fırsatını verdiniz tekrar teşekkürler ellerinize ve yüreğinize sağlık harikasınız valla

Yukarı