ÖNEMLİ...Yöneticilerin Dikkatine!

Yer
Kadıköy/İstanbul
Değerli Yönetici Arkadaşlar,

Nazara Geldik.

Dün gece forum sitemize bir saldırı oldu. Son anda farkına vardım ve önlemini aldım.

İngilizce Atılmış Bir Mesaj Görürseniz

Hemen atan kişiyi BANLAYIN ve attığı mesajı silin

Banlama işlemini yaparken IP adresinden de Banlama işlemini yapın.

Forum Sitemizi Çekemeyenleri Şiddetle Kınıyoruz.

Bu güzel ortamı kimse bozamaz...

Yer
Kadıköy/İstanbul
Servet Abi,

Hızla büyüyoruz ve gerçekten çok güzel bir ortam oluşturduk. Bizi bir risk olarak algılayan kişiler var ve kendilerince zarar vermeye çalışıyorlar. Haa ne olacak hiç bir şey olmayacak.

Sitemiz Lisanslı ve en güvenli donanımlara sahip. Bizimle uğraşanlar utansın :) Sinek küçüktür ama miyde bulandırır.

Hergün yaklaşık 50 kişi üye oluyor ve sayımız artıyor. Çalışıyoruz emek harcıyoruz. Yoruluyoruz. Gece gündüz kontroller yapıyoruz. İnan anlatmakla bitmiyor. Verilen emek çok büyük.

Sağolsun bütün üyeler de sahiplendi ve bir aile olduğumuzu herkes kabullendi.

Bu aileye zarar vermek isteyenler olacaktır tabi ama hesaba katamadıkları bu aile bağları çok güçlü.

Ferhat.Ulucan

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
İnternet ortamında, " ben yapabiliyorum, internete hukmedebiliyorum, istedigim siteyi hack'leyebilirim" tarzında egoist dusunceler icerisinde olan saplantılı insanlar coktur. Ve göz önğnde olan sitelere bu tip saldırılar zaman zaman yapılabilmektedir.
Bence bu saldırıdan cıkarılacak en guzel sonuc; biz gercekten iyi bir siteyiz ve daha iyiye dogru yol alıyoruz.

Ferhat Taskın

Forum Bağımlısı
Yer
ANKARA
Motosiklet Forum Ailesi Emin Adımlarla Ve Kararlılıkla Yoluna Devam Edecektir..

Meyve Veren Ağaç Her Zaman Taşlanır...
Bir Takım Saldırılar Çok Normal Karşılanmalıdır..
Örnek Vermek Gerekirse Kedi Ciğer Misali.....

Motosiklet Forum;
İnsanları Bilinçlendirmeye Yardımcı Olmaya Yardım Etmeye Yol Göstermeye ;

İlkleri Yaşatmaya Devam Edecektir...

Gösterdiğiniz İlgiden Dolayı Motosiklet Forum Ailesine Teşekkür Eder,

Saygılarımı Sunarım;
Ferhat Taşkın

Yer
istanbul/bahçelievler
@ulas

ulaş abi dün bir ara girdim forma sonra bana donanımızda hata var
diye bir yazı bir sürü.girdim çıktım bir şeyler oldu.sana soracaktim bugün yoğundum demek ki sorun vardı.bir virüs gibi bir şey oldu ben kapattım bilgisayarı.bu aileyi camiayı kimse bozamaz.bu tür olaylar her yerde olur abi.onların yaptığı ufak bir şey sitemizi mi, çökertecekler.bu sevgi varken aramızda kimse bozamaz bu büyük yuvamızı.meyve veren her ağaç taşlanır.ama bizi taşlayamazlar.

Yer
Kadıköy/İstanbul
Korkacak bir şey yok DP hergün gece yedekleniyor. Forum sitemize bir şey olmaz korkmayın :) Sadece bu kadar güzel bir ortamı neden bozmaya çalışmak isterler ona şaşırıyorum

Ali Aygün

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
hmmm bak sen şu hackerlara / zmanında ben çok uraştım ama kötü içerekili sitelere / bir sorununuz olursa bana ulaşabilirsiniz elimden geldiğince yardımcı olmaya çalişirim .. ha bu arada siteye üye olduktan 1 hafta sonra bu sitenin açığını aradım kötü amaçlı değil tabi bir açık bulursam haber vermek kaydıyla yaptım bu aramayı .. site de açık bulamadım ama bu sitenin güvenli oldugunu belirtmiyor... daha ayrıntılı bilgi vermek isterdim ama başınızı ağritmim ....

Tekrardan bir sorununuz olursa bana ulaşabilirsiniz...

Teşekkürler...

Yukarı Alt