önerilerinizi bekliyorum

Yer
bursa
merhabalar forumunuza yeni kayıt oldum size bir sorum olacaktı
3.5 ıle 4 bin tl arası limitim var daha önce vitessiz motorsiklet cok kullandım ama vitesli kullanamadım işe başladığım için taşıta ihtiyacım var yenı baslayanlar için ama hafifte tecrübeli olarak ne önerebilirsiniz
Linklerin açılması için Giriş yap veya kayıt ol.
şu motor birde honda ybr 125 cc olabilirmi ne dersiniz saygılar

Yer
KIRKLARELİ/VİZE
merhabalar forumunuza yeni kayıt oldum size bir sorum olacaktı
3.5 ıle 4 bin tl arası limitim var daha önce vitessiz motorsiklet cok kullandım ama vitesli kullanamadım işe başladığım için taşıta ihtiyacım var yenı baslayanlar için ama hafifte tecrübeli olarak ne önerebilirsiniz
Linklerin açılması için Giriş yap veya kayıt ol.
şu motor birde honda ybr 125 cc olabilirmi ne dersiniz saygılar
öncelikle aramıza hoşgeldiniz. Sizi biraz tanısak kaç yaşındasınız nerede yaşıyorsunuz :)

ufak bir hatanız var bu arada honda ybr 125 diye bir motor yok ;)

size tavsiye başlangıç motoru cbf 150 honda yada ybr 125 yamaha önerimdir

Yer
bursa
pardon en buyuk hayalım olan motorları ve onları bu kadar cok seven ınsanları gorunce hecanlandım bursada yasıyorum 24 yasındayım unıvde okuyorum daha onceden motor kullandım ama vıteslı daha nasıp olmadı 1 -2 hafta icinde ehliyet kursuna gidicem sonrada motoru almak istiyorum ins

munir

Aktif Üye
Yer
istanbul
öncelikle aramıza hoşgeldin sana tavsiyem honda cbf 150 dir .bence bu motoru diğer kendi sınıflarından ayıran görünümü ve yapısıdır ön tarafı biraz daha geniştir .

goksel ozdogru

Forum Bağımlısı
Yer
ankara
aramıza hoşgeldin, keyifli forumlar.. bende oyumu cbf 150 den yana kullanıyorum. forumda arama yaptırırsan konunun çok defa gündeme geldiğini görebilirsin. yardımcı olacağını sanıyorum. şimdiden hayırlı olsun.

Yukarı