Otomobil, Motorsiklet ve Aksesuarları Fuarı

Şenol SEL

Forum Bağımlısı
Yer
Altıntaş Mudanya - Bursa
Otomobil, Motorsiklet ve Aksesuarları Fuarı

19 - 24 Mayıs 2009

Armada Alışveriş Merkezi Açık Alanı Söğütözü / Ankara

http://www.demosfuar.com.tr/content/images/armadaauto/arlogo.jpg

Sektörünüzde ÖTV indirimi ile başlayan hareketliliği, indirimin son günlerine doğru devam ettirmek,
artırmak ve yeni potansiyel müşteriler yaratmak amacı ile Armada Auto & Moto Show'u gerçekleştireceğiz.

http://www.demosfuar.com.tr/content/images/armadaauto/a4_bro_on.jpg
Katılımcı Profili

OTOMOBİL
MOTORSİKLET
LPG SİSTEMLERİ
OTOMOBİL AKSESUARLARI
MOTORSİKLET AKSESUARLARI
YAKIT TASARRUF CİHAZLARI
LASTİK - JANT VE AKSESUARLARI
OTOMOTİV SERVİSLERİ
TUNİNG HİZMETİ VEREN FİRMALAR
MOTO KARAVAN - KARAVAN -ATV
ARAÇ DİZAYNI YAPAN FİRMALAR
ARAÇ KİRALAMA VE TRANSFER HİZMETİ VEREN FİRMALAR
FİNANS KURUMLARI VE SİGORTA ŞİRKETLERİ

http://www.demosfuar.com.tr/content/images/armadaresim/dsc01369.jpg

Mesut Korkmaz

Forum Bağımlısı
Yer
Çayyolu, Ankara
Hurilerin ve Nurilerin fotoğrafları birlikte olacak Şenol hocam :) Sadece huriler olmaz :)
Ankara'daki fuarlar İstanbul'dakiler gibi renkli ve hareketli geçmiyor, ne de olsa bürokrasi kenti burası.
Bunca yıldır hala ne diye burada oturuyorsam :(

Şenol SEL

Forum Bağımlısı
Yer
Altıntaş Mudanya - Bursa
Hurilerin ve Nurilerin fotoğrafları birlikte olacak Şenol hocam :) Sadece huriler olmaz :)
Ankara'daki fuarlar İstanbul'dakiler gibi renkli ve hareketli geçmiyor, ne de olsa bürokrasi kenti burası.
Gel Bursa'ya.Yukarısı dağ kayak ve treking için muhteşem.Aşağısı deniz.Ova gezmek yeni yerler keşfetmen için seni bekliyor :)

Mesut Korkmaz

Forum Bağımlısı
Yer
Çayyolu, Ankara
Gel Bursa'ya.Yukarısı dağ kayak ve treking için muhteşem.Aşağısı deniz.Ova gezmek yeni yerler keşfetmen için seni bekliyor :)
Geleceğim geleceğim, memleketim Bursa zaten :)
Geçtiğimiz yaz Bursa'da hiç bilmediğim, hiç girmediğim sokaklara girdim. Çocukluğumda geçtiğim yollardan geçtim. Bu yaz da ilçeleri düşünüyorum bir aksilik olmazsa.

Şenol SEL

Forum Bağımlısı
Yer
Altıntaş Mudanya - Bursa
Geleceğim geleceğim, memleketim Bursa zaten :)
Geçtiğimiz yaz Bursa'da hiç bilmediğim, hiç girmediğim sokaklara girdim. Çocukluğumda geçtiğim yollardan geçtim. Bu yaz da ilçeleri düşünüyorum bir aksilik olmazsa.
Festivalimiz olacak Mayıs ayında mutlaka senide aramızda görmek isteriz.Hatta buradan tarih netleşince tüm üyelerimize duyuru yapacagım.

Omer

Forum Bağımlısı
Yer
SAKARYA
Valla askerliğimi orada yaptım ama hiç ısınamadım.Bana çok soğuk geldi.Hem havası hem sokakları hem insanları... :( Valla ben Ankara'yı sevemedim...!

Bürokrasi'den midir nedir bilmem ama bana göre bir şehir değil abicim...Bağlasan durmam... :)

Mesut Korkmaz

Forum Bağımlısı
Yer
Çayyolu, Ankara
Festivalimiz olacak Mayıs ayında mutlaka senide aramızda görmek isteriz.Hatta buradan tarih netleşince tüm üyelerimize duyuru yapacagım.
Mayısta çok zor. Malum okullar henüz kapanmamış oluyor. Ama belli de olmaz tabi. Bakarsın basıp gelmişim Bursa'ya, çalmışım kapını Şenol hocam ;) ha ne dersin :)

Mesut Korkmaz

Forum Bağımlısı
Yer
Çayyolu, Ankara
Valla askerliğimi orada yaptım ama hiç ısınamadım.Bana çok soğuk geldi.Hem havası hem sokakları hem insanları... :( Valla ben Ankara'yı sevemedim...!

Bürokrasi'den midir nedir bilmem ama bana göre bir şehir değil abicim...Bağlasan durmam... :)

:)) Ömercim sen askerlik boyunca ısınamamışsın ben 20 küsür yıldır ısınamadım :)

Yukarı