Otomobil motosikletle çarpıştı.

Şenol SEL

Forum Bağımlısı
Yer
Altıntaş Mudanya - Bursa
İstanbul Zeytinburnu'nda meydana gelen trafik kazasında bir kişi öldü, bir kişi yaralandı.

E-5 karayolundan Topkapı yönüne giden Şevki Gökbayrak'ın kullandığı 34 UF 4962 plakalı otomobil ile bir ilaç firmasında kurye olarak çalıştığı öğrenilen Uğur Akbal idaresindeki 34 US 959 plakalı motosiklet Cevizlibağ mevkisinde çarpıştı.

Kazada, motosikletten fırlayarak bariyerlere kafasını çarpan Akbal, olay yerinde hayatını kaybetti. Akbal'ın cesedi, olay yerindeki incelemelerin ardından Adli Tıp Kurumuna kaldırıldı.

Otomobil sürücüsü Gökbayrak ise olay yerine gelen sağlık ekiplerince İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı.

Kaynak: Milliyet

Yer
trabzon
İstanbul Zeytinburnu'nda meydana gelen trafik kazasında bir kişi öldü, bir kişi yaralandı.

E-5 karayolundan Topkapı yönüne giden Şevki Gökbayrak'ın kullandığı 34 UF 4962 plakalı otomobil ile bir ilaç firmasında kurye olarak çalıştığı öğrenilen Uğur Akbal idaresindeki 34 US 959 plakalı motosiklet Cevizlibağ mevkisinde çarpıştı.

Kazada, motosikletten fırlayarak bariyerlere kafasını çarpan Akbal, olay yerinde hayatını kaybetti. Akbal'ın cesedi, olay yerindeki incelemelerin ardından Adli Tıp Kurumuna kaldırıldı.

Otomobil sürücüsü Gökbayrak ise olay yerine gelen sağlık ekiplerince İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı.

-------------------------------------------------
Şenol bey bu üstteki yazınızda vermek istediğiniz mesaj nedir? Ben anlayamadım. Lütfen beni aydınlatırmısınız. Diğer taraftan yaralıya acil şifa ve elim bir kaza sonucu ölen motor sürücüsünede ALLAH'tan rahmet dileyebilirsiniz.Kurye zannederim çin malı scooter veya motorsiklet kullandığı için bu yolu seçtiniz zannederim. Ama o kişi sizin gibi lüx ve marka modeli üst seviyede bir ikitekerlekli alet kullansa idi yorumunuz farklı olurdu.
Bu huyunuzdan vazgeçin artık.

Yaralıya şifa, vefat edene ALLAH'dan rahmet,kederli ailesine de başsağlığı diler, tüm motosiklet forum üyeleri ve motor kullanıcılarına kazasız belasız hayırlı yolculuklar dilerim.

Yukarı