Planlanmamış bir gezi, bütün akdeniz, ege.

A

A.Rezzak

Misafir
İstanbul, Adana, Antalya, Kaş, Fethiye, Marmaris, Datça, İzmir, Bursa, İstanbul

Tarih; 12 eylül çarşamba, saat 12.00 İstanbuldan hareket. 1.000 km sonra K.Maraş Göksun Çardak.

Hepimizin çok iyi bildiği güzelim Akdeniz ve Ege sahillerinden sıralama yapmadan rasgele resimlerden ekliyorum, umarım beğenirsiniz.

i118.photobucket.com/albums/o81/nokhcho/gney07214-1.jpg

i118.photobucket.com/albums/o81/nokhcho/gney07235-1.jpg

i118.photobucket.com/albums/o81/nokhcho/gney07241-1.jpg

i118.photobucket.com/albums/o81/nokhcho/gney07243-1.jpg

Yer
Kadıköy/İstanbul
Muhteşem bir gezi olmuş. Tebrikler. Resimlere bakarken ah keşke dememek elde değil.

i118.photobucket.com/albums/o81/nokhcho/gney07090-1.jpg

Dünyanın hiç bir yerinde bu manzarayı göremezsiniz.

Gerçekten büyüleyici bir tur olmuş. Elinize kolunuza sağlık. Turların devamını bekleriz :)

MotoTR

Kıdemli Üye
Öncelikle Herkese iyi forumlar,

Yapmış olduğunuz tur gerçekten bir harika. Turu bir yana resim karelerini harika seçmişsiniz. Bundan dolayı da sizleri tebrik ederiz.

Aramıza da hoş geldiniz. Sizin gibi bir abimizi aramızda görmekten onur duyarız.

Yeni bir forum olduğumuzdan dolayı bir çok kişi sizin bu güzel turunuzu önümüzdeki günlerde görmeye başlayacak.

Turlarınızın devamını diler saygılarımı sunarım

ohbe nihayet tekrar buluşabildik bilgisayardaki bir sorun yüzünden uzun zamandır tatlı sohbetlere katılamıyordum hepinizi çoook özledim canım dostlarım

A

A.Rezzak

Misafir
@ümit ecevit

Güzel anılar hatırlandıkça bitmeyen bir mutluluk çeşmesi gibi oluyorlar.

Ülkemizin her tarafı cennetten bir köşe.

Bizlerde gazlamak için fırsat varken tembellik etmeyelim.

Yer
Tuzla, İstanbul
Arkadaşlar başka konuyada yazdım iyi bir organizasyonla temmuz ayı gibi İstanbuldan Ankaraya bir tur düzenlesek harika olmazmı orada ankaralı MF ciler bizi karşılasa Anıtkabiride ziyaret etsek güzel olmazmı...:)

Yukarı