power comander genel soru...

merhaba herkeze selam motosikletime power comander dayno jet takmak istiyorum ama bundan önce bunu taktıran ve kullanan varsa taktırmadan önceyle sonrası farkı nedir nerede taktırmış kaça taktırmış uygun olan fiyatı nedir bu işi en iyi yapanyer neresi kendisi memnunmu benimle buradan fikir alışverişi yaparsa memnun olurum bendeki motor 1000rr 2005 bunların zannedersem ceşitleride var hangisi daha iyi verim saglar motoruma ne gibi bir katkısı olur ve sizce astarı yüzünden pahalımı yani verdiğin parayla yaptığın iş deyiyormu yoksa hiç gerek yokmu... cevaplarınızı yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler...

Yer
kılıs
arkadaşlar bu sistemi bende kullanmak istiyorum ama malesef benimde bi bilgim yok 600rr benim makina taktırınca ne gibi artıları veya eksileri olur bilen arkadaşlar yardımcı olursa gerçekten cok iyi olur..

azigun

Kıdemli Üye
Yer
Istanblue
arkadaşlar power commander motosikletteki extra gücü düzenleyen bir beyin görevi görür,taktığınız filtre egzos headers tarzı aksesuarlardan tam randuman almanızı sağlar buda gücü bir kaç beygir arttırır..rr için elimde bir tane mevcuttur ilgilenen olursa özelden ulaşabilir..

Yer
Almanya
Merhaba!
power comander, spor eksoz ve hava filtiresini degistirdikten sonra daha
iyi motor performansini yani saglikli calismasini icin, ayar alanlari daha genis.
Almanyadaki fiyati 249€ dan 299€ arasi degisiyor ama bunla bitmiyor makinaya
takmak ve ayar icinde 250€ aliyorlar

Yukarı