racing ve boy

Yer
ankara
Öncelikle herkese merhaba,

Kafama takılan bir soruyu sormak istedim.

Honda cbr250 racing motor almak istiyorum.

Ancak boyum uzun olduğu için üstünde çok kaba gözükür müyüm diye düşünmeden edemiyorum.

Mesela şu videoya bir bakın :

Sizcede adam garip gözükmüyor mu? Alttada yabancı biri bunu belirtmiş ve 60 beğeni almış :p (üstelik adam en fazla 1,80 diye tahmin ediyorum)

Tabii ki önemli olan motor sevgisi,kendimizin keyif alması vs. vs.

Ancak hem sağlığımız için hemde ele güne maskara olmamak için uygun motor seçmekte önemli

Benim özellikleri yazayım. Siz üstünde çok büyük kalır mıyım yorumlarınızı yapın lütfen.

Boy : 1,85
Kilo : 75

Racing kullanan varsa bana boyunun ne kadar olduğunu ve motor üstünde büyük gözüküp gözükmediğini söylerse sevinirim.

Yer
yenimahalle
merhaba,benim boy 1.80,kilo 85....ne olmuş yani,bende bu motordan vqar.keyifle biniyorum,harika bir şey,istersen sana verbilirim,önemli olan bir başkasının bakışı değil,senin keyif aldığın şeye,kafanın yattığı şeye sahip olabilmen,gerisi hikaye,herkesin bakışı farlıdır,sen kendini nasıl gördüğün önemli...selamlar

Barış

Forum Bağımlısı
Yer
ankara
sanırım forumumuz da bold yani kalın yazı karakteri yasak.yöneticilerimiz düzeltecektir.
konunuza gelecek olursak; nihayetinde gömlek değil motosiklet alıyorsunuz:)
üstünüze olması gibi bir durum ya da boya göre cc uyarlı motosiklet üretmek de namümkün.
sizin geçtiğiniz yollardan tüm uzun ya da kısa boylu sürücüler geçmiştir.
kimine büyük kimine küçük.

Yer
BAŞKENT
merhaba,benim boy 1.80,kilo 85....ne olmuş yani,bende bu motordan vqar.keyifle biniyorum,harika bir şey,istersen sana verbilirim,önemli olan bir başkasının bakışı değil,senin keyif aldığın şeye,kafanın yattığı şeye sahip olabilmen,gerisi hikaye,herkesin bakışı farlıdır,sen kendini nasıl gördüğün önemli...selamlar
Ömer abıle gezı yapma fırsatımız olmusdu motorun ustunde sırıtma gıbı bır durumu yoktu gayet motora yakışıyodu :D
Bu aradakı verdıgınız lınkdekı motor cbr 250 degıl 125 herhalde tabı aralarında pek fark yok ama haberın olsun yınede :)

Yer
ankara
sanırım forumumuz da bold yani kalın yazı karakteri yasak.yöneticilerimiz düzeltecektir.
konunuza gelecek olursak; nihayetinde gömlek değil motosiklet alıyorsunuz:)
üstünüze olması gibi bir durum ya da boya göre cc uyarlı motosiklet üretmek de namümkün.
sizin geçtiğiniz yollardan tüm uzun ya da kısa boylu sürücüler geçmiştir.
kimine büyük kimine küçük.
Gömlek almıyorum tabi ama hergün üstüne binip gezeceğim bir makina alıyorum. Giyimiz kuşamınızı nasıl iyi görünmek ve ihtiyacınızı karşılaması üzerine seçiyorsanız motorunuzuda sizinle uyumlu olmasına göre seçersiniz.

Mesela biraz araştırdım bazı resimler buldum ve benim gibi uzun boylu olanlar için hondanın super sport modellerinden 125 ve 250cc lerin uygun olmadığını farkettim.

Hayabusa'ların görünüşü daha geniş ve yüksek. Alırsam onu alacağım.

(Lutfen ınatla kalın yazı ıle yazmayınız kalın yazıyı onemlı yerlerı vurgulamak ıcın kullanınız Site moderatoru)

Yukarı