ramzey QM 125 T Alsam mı?

Yer
başakşehir
ramzey QM 125 T 2.el 2004 model alsammı die düşünüyorum da bn scooter we motosikletleri fazla bilmediğim için karar weremiyorum lütfen yardım

Yer
başakşehir
motoru hurdaya çıkardım motorun kaportasında kırıklık yoktur motorun ön kaporta sıfır alınmıştır arka tarafındada hiç bir kırıklık yoktur motor kısmı ise sıfır yapılmıştır normalde motor125cc dir ama ben yeni yaptırdığım motora 150cc motor yaptırdım motor daha yeni yapılmıştır alcak arkadaşlara duyrulur

DEMİRAT

Forum Bağımlısı
@fatihrp

ben bindim abimindi motosiklet parasına göre güzel idare eder yani sorun hiç cıkarmadı ama cok sey beklemezsen birazda itinalı kullanırsan parasına göre iyi sorunsuz

Mesut Korkmaz

Forum Bağımlısı
Yer
Çayyolu, Ankara
Acil yardım diye yazdığınız konu başlığının altında "Acaba hangi motoru alsam" diye bir şey çıkınca garip geldi.

Acil duyurular gerçekten acil olmalı. Hemen bu akşam alacaksanız acil sayılabilir tabi.

Emrah.Saka

Forum Bağımlısı
Yer
Ankara
Mesut hocama katılıyorum. ayrıca sorunuda anlamış değilim. amacın motor almak için danışmakmı yoksa elinde olan motoru satmakmı?

Barış

Forum Bağımlısı
Yer
ankara
"ramzey QM 125 T 2.el 2004 model alsammı die düşünüyorum da bn scooter we motosikletleri fazla bilmediğim için karar weremiyorum lütfen yardım"

"motoru hurdaya çıkardım motorun kaportasında kırıklık yoktur motorun ön kaporta sıfır alınmıştır arka tarafındada hiç bir kırıklık yoktur motor kısmı ise sıfır yapılmıştır normalde motor125cc dir ama ben yeni yaptırdığım motora 150cc motor yaptırdım motor daha yeni yapılmıştır alcak arkadaşlara duyrulur"

bu ikisi birer dakika arayla yazılmış ve hiç birşey anlamadım:)
alsammı, satsammı?? :)

Yukarı Alt