Reklam değil, merak!!

Yer
turkiye
www.forcefieldbodyarmour.co.uk/pro_pants.asp

açılan sayfadaki küçük resmin altındaki "Click here to see more images" yazısına tıklayınız ve açılan pencerdeki ürünü bir inceleyiniz. Şu anda Ülkemizdeki satış fiyatı 280 ytl (KDV Dahil) sizce bu ürünü almaya değer mi bu konuda tecrübesi olan arkadaşlarımız görüşlerini açıklarlarsa sevinirim..

Şimdiden teşekkürler

Motosikletin doğada kullananlar için yapılmış bir ürün bu..alınabilir tabia ama şehir içi kullanıma pek elverişli değil gibi. Off-Road için tasarlanmış.

pelin

Kıdemli Üye
Bunun gibi çok daha uygun fiyatlara ürünler var. www.mototr.com inceleyebilirsiniz.

Barış

Forum Bağımlısı
Yer
ankara
motorunu ne amaçla kullanacağına bağlı? eğer gerçek anlamda off road yapacaksan
bu tür ekipmanlar mantıklı, ama sadece trafikte kullancaksan dediğin gibi çizme,dizlik,
eldiven,kask,bel koruması,korumalı mont ve pantolon yeterli olacaktır:)

Hakan Karael

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
Bence en azından dizlik ve bel korumasını eldiven ve kask gibi eksik etme ufak ama önemli detaylar

forever motosikletforum

Yer
turkiye
@HAKAN

Evet bel korumasını alacağım ancak bununla da ilgili olarak internette bir sürü fikir var: örneğin artık pek çok yazıda avrupada sert sırt korumalarının kaldırıldığı ve yumuşak değişik bir maddeden yapılan bel korumları kullanılmayabaşlandığı yazıyorken diğer taraftan başka otoritelerde bizim bildiğimiz ninja kaplumbağa tarzı sert dokulu belkorumalarını öneriyor.

Hangisini dikkate alacağız? Allah korusun bu lazım olduğunda bir kere lazım olacak. İnşaallah hiç bir zaman, hiç birimize lazım olmaz ..

bununlada insanın kafası karışıyor..malzemeler pahallı ..her defasında " haa bu doğrusuymuş şimdide bunu alayım" diyecek maddi gücümüz yok ki

haksız mıyım?

Barış

Forum Bağımlısı
Yer
ankara

ben şahsen, kendim, bizzat;) sırt koruması mevcut enduro mont kullanıyorum,
yazında geçen sene ankara delta bisikletten aldığım sadece sırt, omuz ve dirsek koruması
olan file montu kullanıyorum.pantolon ise yine diz korumaları olan pantolon kullanıyorum harici diz korumaları taşınması ve takıp çıkarılması babında çok meşakkatli:)
bel için ise ufonun bel korumasını almıştım fena diil sert plastik malzemeden yapılmış
ama sadece darbelere karşı korumalı yani soğuğa karşı böbreklere yönelik herhangibir
koruması yok;)

Yukarı