Rider Denim 'samyeli' Kot Pantolon

Şenol SEL

Forum Bağımlısı
Kayıt
27 Şubat 2009
Mesajlar
9.472
Beğeniler
9.007
Yaş
57
Yer
Altıntaş Mudanya - Bursa
#1
www.motoron.com.tr/Tema/UserFiles/HaberRsm/B/353c0c84-666Rider Denim'in kot pantolonları görünüş itibariyle farklı olsa da yapısal olarak aşağı yukarı aynı özellikteler. Biz daha rahat bir kesimi olan gri renkli Samyeli modeliniz inceleyeceğiz.
www.motoron.com.tr/tema/userfiles/images/2(8)


Samyeli'nin sürtünme olasılığı olan kısımlarında aramid bez kaplamaları var. Ayrıca aramid kumaşının bir diğer özelliği de yüksek ısıya dayanıklı olması. Bunun dışında pantolonun diz bölgesinde daha büyük ve uzun korumalar mevcutken, kalçada standart SAS-TEC korumalar bulunuyor. Böylece Samyeli'ye güvenlik açısından bir artı ekliyoruz.www.motoron.com.tr/tema/userfiles/images/8(2)Samyeli'nin dış yüzeyi dayanıklı poliüretanla kaplanmış. Ayrıca kaplamanın üzerinde su ve kir tutmayı engelleyen Nano Teknoloji kumaş bulunuyor. Şu sıralar oldukça yaygınlaşan Nano Teknolojisi, motor kullanıcıları için gerçekten çok faydalı bir özellik.www.motoron.com.tr/tema/userfiles/images/12(2)YKK cırtları ile açılıp genişletilebilen paçaların yanı sıra; Samyeli'de yanlarda kapalı ve YKK fermuarlı, arkada da kapaklı cepler bulunuyor. Bildiğiniz gibi bol cepli pantolonlar her zaman kullanışlıdır.www.motoron.com.tr/tema/userfiles/images/7(3)


%100 Pamuktan üretilen ve rahat bir kesime sahip olan Samyeli'nin bel kısmı yükseltilmiş ve iç kısmı rüzgara karşı koruyucu madde ile tasarlanmış. Açıklayabildiğimiz kadarıyla Samyeli gayet kullanışlı ve sağlam bir kot pantolon.www.motoron.com.tr/tema/userfiles/images/1(7)

https://www.riderdenim.com/


www.motoron.com.tr den alıntdır.

Ben bahar ve yaz boyunca Rider Denim kullandık.Çok isabetli de oldu.Ne Marmaris sıcaklarında bunaldık ne karadeniz serinliklerinde titredik.
 

Şenol SEL

Forum Bağımlısı
Kayıt
27 Şubat 2009
Mesajlar
9.472
Beğeniler
9.007
Yaş
57
Yer
Altıntaş Mudanya - Bursa
#3
@Armağan Pekatik
Bende Poyraz pantolon mont eşimde Bora var.Çok memnunuz.
 
Kayıt
29 Nisan 2014
Mesajlar
95
Beğeniler
29
Yaş
27
Yer
Bornova /// İzmir
#5
Peşinde 355,00 Tl Fiyatı var Özellikle modellerden samyeli çok hoşuma gitti bora gibi bununda bel desteği varmı ?
 
Yukarı Alt