ROADCRAFT 27 Eylül 2009 PAZAR İSTANBUL

Şenol SEL

Forum Bağımlısı
Yer
Altıntaş Mudanya - Bursa
27 Eylül 2009 Pazar günü İstanbul'da yapılacak olan O.M.M RoadCraft yol gözlem sürüşüne katılmanızı tavsiye ederim.
Ama ne yazık ki bu yol Gözlem sürüşüne herkes katılamıyor.Benim bildiğim bizden ancak 6 kişi katılabilir.

Linklerin açılması için Giriş yap veya kayıt ol.

Erol

Admin
Yetkili Kişi
Yer
İstanbul-Çamlıca
Bu eğitim için beni ilk sıraya yazabilirsin hocam, böyle bir fırsatı kaçırma gibi bir lüksüm yok. Ayrıcı o virajları özledim valla.:)

Emre PALAK

Kıdemli Üye
Yer
İstanbul
abi Trabzon'da işler bitsin, seneye size daha yakın olacağım. o zaman benim için daha rahat olur.
Harika aradaki mesafeyi kapatıyorsun yani. Ankara İstanbul arasında buluşur güzel bir mangal partisi yaparız :D

Bu eğitim için beni ilk sıraya yazabilirsin hocam, böyle bir fırsatı kaçırma gibi bir lüksüm yok. Ayrıcı o virajları özledim valla.:)
Ben önümüzdeki hafta senelik izindeyim. Tatil planını son dakikaya bırakınca ortada kaldım. Pazar günü dışında hafta içi 1 günümü de yine o yollarda geçirmeyi düşünüyorum. Alıştırma yapalım dimi :D

Şenol SEL

Forum Bağımlısı
Yer
Altıntaş Mudanya - Bursa
Elimde olmayan sebeplerden dolayı bunun olmasına çok üzüldüğümü bilmenizi isterim.

Arkadaşlarım bana gelen e-postayı sizle paylaşmak istedim.

Şenol Bey merhaba,
Bayram tatili dolayısı ile arkadaşların durumu anca netleşebildi.
Maalesef sizleri bu haftasonu RC ye alamıyoruz.
Arkadaşlarada özürlerimi iletiniz.

Sevgiler,saygılar
Mehmet Girgin

Erol

Admin
Yetkili Kişi
Yer
İstanbul-Çamlıca
Önemli değil şenol hocam sıkma canını sen elinden geleni yaptın.

Ama bu eğitime biz kendimizde katılabiliriz. Yolu biliyoruz, yapacaklarımızı biliyoruz, bize sadece çıkıp yol yapmak kalıyor. Hadi bizim ekip toplanalım kendi eğitimizi kendimiz yapalım, ne dersiniz. Sabah 07:00 de capiltolde buluşalım, gözlemecilerin orda kahvaltımızı yaparız. Sonra ver eline ağva. Ağvada güzel bir yemek ve geri dönüş.

Şenol SEL

Forum Bağımlısı
Yer
Altıntaş Mudanya - Bursa
Önemli değil şenol hocam sıkma canını sen elinden geleni yaptın.

Ama bu eğitime biz kendimizde katılabiliriz. Yolu biliyoruz, yapacaklarımızı biliyoruz, bize sadece çıkıp yol yapmak kalıyor. Hadi bizim ekip toplanalım kendi eğitimizi kendimiz yapalım, ne dersiniz. Sabah 07:00 de capiltolde buluşalım, gözlemecilerin orda kahvaltımızı yaparız. Sonra ver eline ağva. Ağvada güzel bir yemek ve geri dönüş.
yol yapacaksanız siz bu yakaya gelin bu sefer.Senin dediğini burda yapalım hocam.
Ne zaman iadei ziyaret düşünüyorsunuz ya:)
Burda tam senlik yollar var.Yemekte var tam ağzına layık.Aslında tamda Özgürlük yerler var ama o şimdilik biraz uzakta kaldı.Buyrun bu pazar Bizde olun yol yapalım.Hıı ne dersinizzz

Hakan Çıtır

Forum Bağımlısı
Yer
İSTANBUL
Erol hocam müsait zamana denk getirelimde Şenol hocamı bir daha görelim bayram gezimiz hava koşulları yüzünden iptlal oldu bu sefere kısmet olur umarım

Emre PALAK

Kıdemli Üye
Yer
İstanbul
Kendimizi o kadar da hazırlamıştık hatta yarın Şile'ye gidip ön hazırlık yapacaktım. Ön hazırlığı yine yaparım. Bencede Bursa olayı olabilir. Hem birlikte gezelim hem Şenol Abiyi görelim :) Nasılsa Pazar günü kendimizi ayarlamıştık. Nerde olduğunun ne önemi var. :D

Yukarı