Rüzgar geçirmez alt İçlik önerisi...

Yer
Çorum/Osmancık
Motosikletle hergün 3 km lik mesafeyi 6 defa alıyorum ve dizlerimin yün içlik giymeme rağmen dizlerimin üşüdüğünü hissediyorum. Rüzgar geçirmez içlik önerebilir misiniz ?

Şenol SEL

Forum Bağımlısı
Yer
Altıntaş Mudanya - Bursa
Motosiklet pantolonu kullandığınız halde mi dizleriniz 18 kmde üşümekte.İlginç.Bende motosiklet pantolonumla pişiyorum bir yerde bir yanlışlık var ama nerede kimde

Yer
Çorum/Osmancık
Hocam doğrusunu söylemek gerekirse dershaneye git gel yaptığım için ve çorum trafiği özellikle benim dershaneye gittiğim saatlerde boş olduğu için kullanmıyorum. :(

Şenol SEL

Forum Bağımlısı
Yer
Altıntaş Mudanya - Bursa
@Mehmet Akif
Buyurun bunlara www.motomaxonlineshop.com/termal-ic-giyim-pmk156 bakın.Bütçenize mantığınıza uygun olanı alın.
Ben Rukkanın içliklerini kullanıyorum ama şimdi değil Kar kış bastırınca.Ama normal pantolon altına bunlarda işe yaramaz ama senin için 6 x 3 km çok önemli.
Ama alınca göreceksin.Anlaşılan siz deneme yanılşma yönetimini seçmişsiniz.Biz ne kadar motosiklet pantolıunuda al desek sen kendi deneyimlerinle düşe kalka deneme yanılma yöntemiyle biraz pahalı biraz da daha acılı şekilde öğrenmeye kesin kararlısınız.
Bizden bu kadar.

Şenol SEL

Forum Bağımlısı
Yer
Altıntaş Mudanya - Bursa
@Mehmet Akif
Rüzgarın geçirmeyeceği tek şey naylondur.Termal kıyafetler motosiklet pantolonun içine giyilirse içeri giren soğuk hava tene geldiğinde sıcak olur veya ılık.Ama motosiklet pantolonu altına olursa normal pantolonda bir işe yaramaz.Ya da en iyisi siz evden çıkmadan önce sanayii tipi strech film ile bacaklarınızı sarın en etkili çözümdür ama ALLAH korusun yere düşünce korumaz ama soğuktan korur.

Yer
Çorum/Osmancık
@Şenol SEL
www.motomaxonlineshop.com/4riders-north-pant-alt-iclik-pmu2226
Hocam ben linkteki içlikten alacağım ama bedenleri S-M-L cinsinden vermiş.. Ben kotta bel 33, boy 32 kullanıyorum hangisinden almam lazım ? Şimdiden teşekkürler ...

İsmail

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
@Mehmet Akif

Kardeş aynısı bende var. Daha doğrusu eşim kendisine almış S beden. Ama ben ölücülük yaptım bana oluyor. Benimde ölçülerim seninle aynı. Ama kuşkulu isrn M al. Üst bedeni büyük gelir

Yer
Çorum/Osmancık
Ben M sini aldım ve kullanmaya başladım. Üründen memnunum. Yardımlarınız için teşekkürler ...

Vay be 4 sene olmuş içliği alalı :) Sürekli kullandim ve gayet memnundum. Ne yazık ki artık o sayfa ne açılıyor ne de başka yerde bulabildim. Benzeri bir ürün önerebilecek olan var mi acaba ?? Saygılarimla :)

Şenol SEL

Forum Bağımlısı
Yer
Altıntaş Mudanya - Bursa
@Mehmet Akif
Ben bunu www.motoruma.com/revit-oxygen-ll-termal-iclik-alt-siyah-2"]Revit Oxygen LL Termal İçlik Alt Siyah kullanıyorum.Tavsiye edeceğim bir kaç modelden biridir.Hesaplıdır.Diğer modeller de www.motoruma.com/dainese-dynamic-cool-suit-termal-iclik"]DAINESE DYNAMIC-COOL SUIT Termal İçlik bunu ve urun.n11.com/termal-giyim/revit-glacier-termal-iclik-tek-alt-P133037802"]Revit Glacier Termal İçli̇k Tek Alt - n11.com

Yukarı