Salcona 125 WOLF hakkında görüşleriniz.?

Yer
Çorum/Turkey
Ben artçılık sıkılmış bir 2 teker severim motor almayı düşünüyorum..Ve tercihim Wolf 125..
Bu konularda biraz yabancıyım;
1:Kasası ybr gibi herhalde egzantrik mi ne diyolardı bu vibrasyonu azaltıormuş yani benim anladığım kadarıyla yüksek devirde motorun sarsılmaması mı ?Bu sarsılmamı az oluyor?
2:Ben aynı zamanda bir doğa severim bu makine beni orta eğimli 10 15 km rampa çıkarabilir mi? (2 kişi)Yani çekiş nasıl olur?
3:Yol tutusu ybr gibi olur mu?
4:Yamaha fabrikalarında üretiliyormuş galiba ? Bide yedek parça sorunu olur mu?
5:Servis ağı yaygın mı?

Şenol SEL

Forum Bağımlısı
Yer
Altıntaş Mudanya - Bursa
Sevgili kardeşim
Sence Yamaha nın böyle bir şeye ihtiyacı olabilir mi.
Yani yamaha fabrikalarında Salcanoyu üretecek ve firma milyarlarca dolarlık ar-ge sini buna da ayıracak.Neden Yamaha için harcamasında salcano için harcasın prestijini karizmasını senin aklın kesiyormu.

Yer
Çorum/Turkey
Şenol abi yani benden bildiğim falan değil yani forumlarda yazanlardan dolayı soruyorum parçası yamaha fabrikasında üretiliyormuş ama montaj konusunu bilmiyorum..
Şenol abi www.motosikletforum.com/showthread.php?t=2793 recep abinin açtığı bu konuda recep abi 125 wolf ün ybr ile aynı fabrikada üretildiğini söylüyor..

Yer
gebze kocaelı
ybr motoru vardır uzerinde kardesım cok saglam cok guzel bır motordur ve yakıtıda cok ıyıdır. dusunursen elımde var yardımcı olabılrım

Şenol SEL

Forum Bağımlısı
Yer
Altıntaş Mudanya - Bursa
Not:Mesajlarımızda TÜRKÇE ye çok dikkat ediyoruz.
Tüm mesajı bold koyu yazmıyoruz YASAK

Yukarı Alt