[Samsun - Motosiklet Forum]

Altan

Kıdemli Üye
Yer
İzmir
Aynı endişeyi İzmir için de taşıyorum.

Kaç defa İzmir'liler bir ses versin diye mesaj attım ama İstanbul da yaşayan İzmir'lilerden cevap geldi İzmirden hala tık yok :confused::confused::confused:

altan

A.HAMDİ

Organizatör
Yer
ALANYA-ANKARA
kardeşim benim bildiğim tolga-semih var
onlarda bu günlerde hiç bişi yazmıyorlar.
tolganın karadeniz sayfasında dün bende yazdım ama ses yok

Tolga

Aktif Üye
Yer
SAMSUN
çarsambalı kardesım samsundayım.iş temposu da var yogunum.sen nerde ıkamet edıosun

Yer
Samsun
Bende de acayip tempo var hak veriyorum sana. Bilgisayar malzemeleri toptan satış şirketinde pazarlama sorumlusuyum. Şenka Bilişim. Çiftlikteki gırgır dan yukarı çıkarken ilk aradan sağda. Akşamları Atakum'dayım. Senin yer nerede? Nerelere takılıyorsun genelde. Tanıdığımız ortak motorcu var mı?

Tolga

Aktif Üye
Yer
SAMSUN
hımm anladım kardesım.valla ben takılmaya fırsat bıle bulamadım.600fı daha yenı aldım.senın plakada hıc yabancı gelmıyor.msnımı eklede konusalım.tolgaarpaci@hotmail.com

bana samsunda motorsiklet egitimi vercek sağlam bi hoca veya kurs tavsiye edecek biri
varmı???

Şenol SEL

Forum Bağımlısı
Yer
Altıntaş Mudanya - Bursa
bana samsunda motorsiklet egitimi vercek sağlam bi hoca veya kurs tavsiye edecek biri
varmı???
Nisan 2010 da Samsuna gelecek bir eğitmen var.Biraz sabredin.

Bu arada forum kurallarımız gereği kullanıcı adınız/nick ad soyad formatında olması gerektiğini bir kez daha hatırlatmak isterim.

Selamlar ben 150 cc commuter kullanıcısıyım havalar iyi olunca ( kar ve yağmur yağmadığı zamanlarda) motosikletime atladığım gibi dağ bayır geziyorum bir motosiklet klübüne üye olmak istedim ancak ya çok meşkul arkadaşlar yada motosikletler cc olarak çok yüksek

Motosiklet bajaj boxer köylü modeli 20 Temmuz 2015 samsun sağlam motor satın aldım 7 aylık süre zarfında

1) 6000 km Türkiye Turu samsun, ordu, giresun, trabzon, rize, artvin, batum, sinop, kastamonu, bolu, gerede, düzce, izmit, istanbul, lüleburgaz, edirne, kapıkule, yalova, sakarya, gölcük, bursa, erdek, balıkesir, çanakkale, ecebat, şehitlikler, izmir, sığacık, seferihisar, çeşme, alaçatı, aydın, bodrum, yatağan, bafa gölü, muğla, denizli, afyon karahisar, ankara, kırıkkale, çorum, amasya, samsun 30 gün 6000 km yol yaptım

2) Samsun, amasya, tokat, niksar, akkuş, ünye, samsun etaplarını yaptım müthiş bir etaptır yaz gelsin yine gidecem

3) Üç kere samsun, çarşamba, terme, ünye, fatsa, perşembe, bolaman virajları ve ordu etabını yaptım müthiş bir zevk bilen anlar

4) Ayancık sinop virajlarını yaptım

Hepsini 150cc motosikletimle yaptım

Kendime aynı cc olan hız yapmak yerine gezmeyi tercih eden arkadaş arıyorum şu sıralar yanlız gezmekten başka çarem yok yarın mesela gezecem

şu an 22.000 km deyim iki kere ağır kaza geçirdim bir kere krank dişli sübaplar dağıtıp 2000 TL motora masraf ettim

Yakın zamanda Samsun- Batum - Samsun YOLU YAPACAM gelmek isteyen varmıdır ama öyle hız yapacaksanız gelmek istemem ben 60 ile 80 km hızda gidecem yoksa motor şişiyor

Selamlar ben 150 cc commuter kullanıcısıyım havalar iyi olunca ( kar ve yağmur yağmadığı zamanlarda) motosikletime atladığım gibi dağ bayır geziyorum bir motosiklet klübüne üye olmak istedim ancak ya çok meşkul arkadaşlar yada motosikletler cc olarak çok yüksek

Motosiklet bajaj boxer köylü modeli 20 Temmuz 2015 samsun sağlam motor satın aldım 7 aylık süre zarfında

1) 6000 km Türkiye Turu samsun, ordu, giresun, trabzon, rize, artvin, batum, sinop, kastamonu, bolu, gerede, düzce, izmit, istanbul, lüleburgaz, edirne, kapıkule, yalova, sakarya, gölcük, bursa, erdek, balıkesir, çanakkale, ecebat, şehitlikler, izmir, sığacık, seferihisar, çeşme, alaçatı, aydın, bodrum, yatağan, bafa gölü, muğla, denizli, afyon karahisar, ankara, kırıkkale, çorum, amasya, samsun 30 gün 6000 km yol yaptım

2) Samsun, amasya, tokat, niksar, akkuş, ünye, samsun etaplarını yaptım müthiş bir etaptır yaz gelsin yine gidecem

3) Üç kere samsun, çarşamba, terme, ünye, fatsa, perşembe, bolaman virajları ve ordu etabını yaptım müthiş bir zevk bilen anlar

4) Ayancık sinop virajlarını yaptım

Hepsini 150cc motosikletimle yaptım

Kendime aynı cc olan hız yapmak yerine gezmeyi tercih eden arkadaş arıyorum şu sıralar yanlız gezmekten başka çarem yok yarın mesela gezecem

şu an 22.000 km deyim iki kere ağır kaza geçirdim bir kere krank dişli sübaplar dağıtıp 2000 TL motora masraf ettim

Yakın zamanda Samsun- Batum - Samsun YOLU YAPACAM gelmek isteyen varmıdır ama öyle hız yapacaksanız gelmek istemem ben 60 ile 80 km hızda gidecem yoksa motor şişiyor
Bendede 150cc mondial vulture var bende kimseyi tanimadigimdan tek takiliyorum beraber şartların elverdiği sürece gezebiliriz

Yukarı