Samsun'da Bir Pazar günü (Volkan-Tolga ve Ben)

Yer
Samsun
Her zamanki gibi canımızın sıkıldığı bir pazar günü daha evde boş boş otururken vaktimizi en iyi şekilde değerlendirmeye karar verdik. Volkan'la Tolga Honda Karot'un karşısında oturmuş keyif yapmaktalar. İçeride bıraktığım cep telefonunu aldım elime ve... Tolga beni iki defa aramış. Hemen aradım ve bana ulaşamadıklarını ve Honda Plaza'nın karşısındaki Shell istasyonunda beklediklerini söyledi. Fırsat bu fırsat "bekleyin geliyorum" demeye kalmadı hemen oraya damladım :)

Kale Restorant'ın olduğu Shell istasyonunu herkese tavsiye ederim. Kahve ve çay aldık fakat para uzatmama rahmen almadılar :D Meğer ikrammış. Soğuk havada beleş kahve ve çaylar içimizi ısıttıktan sonra turlamaya karar verdik ve 19 Mayıs bilmem kaç kilometre tabelasına kadar gidip geri döndük. Dönüşte benzinim bitti ve benzin aldım. Daha sonra Volkan geldi ve beni buldu. Tolga arkasına bakmadan bastı gaza gitti derken karşıdan geldiğini gördüm ve durdum. Tabiki benzin aldığımı ve sorun yaşamayacağımızı düşünen Volkan gene gazladı ve yola devam. Tolga'da geldikten sonra ileride bekleyen Volkan'ı da alarak hep beraber Samsun yoluna koyulduk. Kısa, eğlenceli ve maceralı bir geziydi şahsım adına... Umarım Tolga ve Volkan'da keyif almışlardır. Allah kısmet eder de haftaya Pazar yağmur yağmazsa yine gezmeyi isterim. Gelmek isteyen arkadaşları da bekleriz. :)

Soldan Sağa : Ben - Volkan -Tolga

erenkocer

Forum Bağımlısı
Yer
kuşadası
keyifli bir gezi olmuştur inşallah paylaşım için teşekkürler

Yer
İstanbul
paylaşımın için teşekkürler. Allah kaza bela vermedikçe daha çok geziler yapmanız dileğiyle...

Yer
Samsun
Hepinize teşekkürler. Kazasız belasız hep beraber uzun yıllar inşallah.

Recep Varlı

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul-Bayrampaşa
esentepe kışlasındaki 1.5 yıldan sonra oralar gözümde tütüyor arkadaşlar eğlenin benim içinde:)

A.HAMDİ

Organizatör
Yer
SİNOP-ANKARA
çocuklar
hepinizi çok seviyorum
inanın yanınızda olmayı çok isterdim
iyi eylencelerinizin devamını dilerim

Yer
Samsun
@A.Hamdi Erel

Çok teşekkür ederiz Hamdi abi. Yazın görüşeceğiz inşallah. Biz de seni çok seviyoruz. Yaza kadar antrenman yap ki yazın bol bol gezip kamplar kuracağız inşallah :)

mehmetpolat

Forum Bağımlısı
Yer
atasehir,Istanbul
ne güzel paylaşım için teşekkürler umarım beraberliğininz ve bu motosiklet tutkunuz hiç sönmez sağlıcakla.

Yukarı Alt