Scooter arıyorum

Yer
Hannover--Mordoğan/İzmir
Herkese Merhaba,
Sevgili Arkadaşlar aranıza yeni katılıyorum, ilkdefa motor alacağım terciğim acemi birisi olarak scooter modeli. Düşündüğüm marka ve modeller var, tabiki önerileriniz doğrultusunda başkalarıda olabilir (yeni 3500 YTL'ye kadar). Yamaha; Cygnus RS125, Cyrpton 110cc, Honda; Activa,Beat (Lead,İnnova Türkiyede varmı?) Kanuni; Trex 150, Mondial 150 ?? . Tavsiyeleriniz için teşekkürler.

Yer
samsun
abim scooterın babası yamaha da 125 cc öbürlerine göre 500 lira 1 milyar fazla ama onlar 5 kere servise gider yamahayla 1 kere gidersin

Yer
Hannover--Mordoğan/İzmir
Benim fikrimce yamaha ybr 125 modelinde işi kavraman daha mantıklı gibi geliyor...

öncelikle teşekkürler arkadaşlar bende Yamaha Cygnus RS (125cc) ile Kanuni Motorun 150 (15HP) arasında kaldım, aralarında fiat farkı yok. Neden acemi biri 15HP düşünüyor diye sorabilirsiniz. Kullanacağım yer Mordoğan ve çok yokuşlu arabalar bile çok yerde 2. vitese takıyor birde düşekalka biraz öğrendikten sonra iki kişiyi o yokuşlarda taşısın. bilmiyorum acaba hangisi karar vermekte zorlanıyorum.

huseyin.sait.61

Forum Bağımlısı
arkadaşım alacagın motor şimdiden hayırlı olsun gülegüle kullan
bende başlangıç için scooter aldım ama scooter ci oldum simdi aklım hep scoter larda eyersen ilerde vitesli turink veye endru tarzı bir motor kullancaksan onların 125cc lerini alman bence dehemantıklı yoksa scooter a alışınca onları kullanmak uzak gelecektirsana

Yer
samsun
ewt scooter motor almaya karar verdiysen benim aklımdakı scooter yamaha 125 cc likler var bide honda beatlar var onlardan düşünmeni tavsiye ederim tşkler

Yer
Hannover--Mordoğan/İzmir
sevgili arkadaşlar değerli tavsiyeleriniz ve desrekleriniz sayesinde galiba benim için uygun olanı buldum seçimim Yamaha Cygnus RS (125cc) olacak. 07.ağustos.2008 tarihinde SEVGİLİ VATANIM TÜRKİYE' ye izine geliyorum inşallah birkaç gün içinde motora kavuşurum. İzmir, Urla, Çeşme civarında tavsiye edebileceğiniz bir acenta varmı? hepinize çok çok teşekkür ederim.

Ali Aygün

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
abim scooterın babası yamaha da 125 cc öbürlerine göre 500 lira 1 milyar fazla ama onlar 5 kere servise gider yamahayla 1 kere gidersin
arkadaşa katılıyorum tavsiyem yamaha : dediği gibi diğerleri 5 kere servise gider ama yamaha ile 1 kez servise gitmen yeterli olur...

Yer
Hannover--Mordoğan/İzmir
arkadaşa katılıyorum tavsiyem yamaha : dediği gibi diğerleri 5 kere servise gider ama yamaha ile 1 kez servise gitmen yeterli olur...

Evet sizlerin tecrübe ve tavsiyelleriniz bana çok yardımcı oldu ve dediğim gibi seçimim scooter Yamaha Cygnus RS (125cc). En kısa zamanda (Urla,Çeşme, İzmir) bir bayi bulduğumda alacağım. Tekrar teşekürler hepimize kazasız belasız binmeler. selamlar

Yer
samsun
acemi26 abim bence en güzel şeçimi yaptın yamaha heryerde var bulursun güzel bişey şimdiden hayırlı olsun kazasız belasız günlere

huseyin.sait.61

Forum Bağımlısı
Evet sizlerin tecrübe ve tavsiyelleriniz bana çok yardımcı oldu ve dediğim gibi seçimim scooter Yamaha Cygnus RS (125cc). En kısa zamanda (Urla,Çeşme, İzmir) bir bayi bulduğumda alacağım. Tekrar teşekürler hepimize kazasız belasız binmeler. selamlar
hayırlı ugurlu olsun kazasız bol kilometreler dilerim
bencede güzel seçim yapmışsın

Yukarı