Scooter Tavsiyesi.

Yer
istanbul
Öncelikle herkese merhaba. Okula, dersaneye gidip geleceğim haftasonları gezebileceğim bir motor arıyorum. Önceleri Mondial 150 zat düşünüyordum. Fakat google'da vs. araştırınca çok sorunlu olduklarını duydum. Bende diğer motorlara yöneldim. Aslında büyük bir motor istiyorum iki kişinin rahatça binebileceği türden. Ama büyük olup sorunlu olacağına küçük olsun sorunsuz olsun diye düşündüm. Herneyse lafı daha fazla uzatmadan, üç motor arasında kaldım; Yamaha BWs, Suzuki AN ve Peugeot Speedfight 2. Bu üç motoru yakıt, parça çokluğu ve fiyat, servis, sorunsuzluk olarak karlıştırırsanız siz hangisini tercih ederdiniz? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler. :)

Şenol SEL

Forum Bağımlısı
Yer
Altıntaş Mudanya - Bursa
Sorunu soralı 2 gün olmuş
aportta bekleyeceğiz kim ne soruyor diye merak içinde.:mad:
Sen sorunu sorcan yoluna devam etcen.biz de soruna verdiğimiz cevapla rahatlamış olacagız değil mi.:(
Sadece bu soruya cevap almak için mi üye oldun bu siteye.:(
Biraz araştırsan sorduğun soruyla alakalı bir sürü cevap bulursun.Sadece araştırcaksın.:(
Bu kadar basit.:eek:
Bunu yapmaktan acizsen evet biz ölüyüz.:eek:

Ne yanibiz burda sorulara cevap vermek için mi varız sence.
Sence bu forum Danışma masası mı

Yer
istanbul
Sorunu soralı 2 gün olmuş
aportta bekleyeceğiz kim ne soruyor diye merak içinde.:mad:
Sen sorunu sorcan yoluna devam etcen.biz de soruna verdiğimiz cevapla rahatlamış olacagız değil mi.:(
Sadece bu soruya cevap almak için mi üye oldun bu siteye.:(
Biraz araştırsan sorduğun soruyla alakalı bir sürü cevap bulursun.Sadece araştırcaksın.:(
Bu kadar basit.:eek:
Bunu yapmaktan acizsen evet biz ölüyüz.:eek:

Ne yanibiz burda sorulara cevap vermek için mi varız sence.
Sence bu forum Danışma masası mı
Araştırmadım mı sanıyorsunuz? Forumda kıdemli biri olduğunuza göre benden iyi bilirsiniz; bakın bakalım benim sorduğum soru kriterlerinde başka soru var mı? Kaldı ki, soru sormayacaksak neden böyle bi' bölüm var? Forumunuza söylediğim söz belki sizi kızdırmış olabilir, bu yüzden bana sert çıkmış olabilirsiniz fakat verdiğiniz cevabı birkaç defa okuyup öyle yollayın lütfen.

DEMİRAT

Forum Bağımlısı
Araştırmadım mı sanıyorsunuz? Forumda kıdemli biri olduğunuza göre benden iyi bilirsiniz; bakın bakalım benim sorduğum soru kriterlerinde başka soru var mı? Kaldı ki, soru sormayacaksak neden böyle bi' bölüm var? Forumunuza söylediğim söz belki sizi kızdırmış olabilir, bu yüzden bana sert çıkmış olabilirsiniz fakat verdiğiniz cevabı birkaç defa okuyup öyle yollayın lütfen.

batuhan öncelikle hoş geldin,yavaaş batuhan yavaaş yerler yaş yavaş,fazla set gitme derim yazılarında benden demesi,anlamaya calış sadece sana gelen yazıları,zamanla bu tip usluplara alışacan garantisi benim:D:D:D:D:D

Yer
istanbul
batuhan öncelikle hoş geldin,yavaaş batuhan yavaaş yerler yaş yavaş,fazla set gitme derim yazılarında benden demesi,anlamaya calış sadece sana gelen yazıları,zamanla bu tip usluplara alışacan garantisi benim:D:D:D:D:D
Yok hocam kimseye saygısızlık yapacak değilim, farkındaysanız gayet seviyeli bir şekilde konuştum. Sadece bu konuda ben haksız değilim bunu belirtmek istedim. Bu arada Tokat'ın neresindensiniz? Benim de annem ve babam tokatlı da :)

DEMİRAT

Forum Bağımlısı
Yok hocam kimseye saygısızlık yapacak değilim, farkındaysanız gayet seviyeli bir şekilde konuştum. Sadece bu konuda ben haksız değilim bunu belirtmek istedim. Bu arada Tokat'ın neresindensiniz? Benim de annem ve babam tokatlı da :)
eyvahhh desene bir tokatlı daha,zaten bu forumda yazılarımdan gerilen çok birde sen cıkma istersen batuhan 2 kişiyi kaldırmaz forum geren kişi olarak,yazdıklarım yarı şaka yarı ciddi gercek:D:D:D:D

Yukarı