Scooter Yeni

Yer
Antalya
Öncelikle Benim Adım Onur 1.82 Boyum war 90 kiloyum scooter almak istiyorum ama scooterlardan fazla anlamam yazın sonunda 2 milyara kadar bi motor alcam ama hangisini alcaıımı bilmiyorum 2.el veya 0 farketmez bana uycak bi motor arıyorum tavsiyeleriniz var mı?

Barış

Forum Bağımlısı
Yer
ankara
formumuza hoş geldin. fiyat aralığını belirlemen güzel ama bu fiyata
neler alabileceğini bir araştır ve buraya tekrar yaz.bizimde elimizde
bir kaç model olursa aralarından seçip sana fikir verebilelim.

Yer
Antalya
bana çok fazla kişi o paraya modial 150 zat veya ramzey bak dediler sizce bunlar iyimi ayrıca abi yani biraz motor büyük olsn diyorm sonuçta kilolu adamım motor biraz yakışsın diye düşünüyorum

Erol

Admin
Yetkili Kişi
Yer
İstanbul-Çamlıca
Onur kardeşim çinden uzak dur, ne varsa japonda var. Sıfır çinli bir motor alıcağına iki üç yaşında japon al bin, başın ağrımasın.

Yer
Antalya
mondial zat daha gösterişli sana daha çok yakışır ama sende haftada bir çay içerken serviste yakışıklılığın ikinci planda olması gerektiğini anlarsın :)
abi sen yanlış anladın mesela ben iri yarı adamım benim altımda yamaha bws olmaz oturdum an zaten yere yakın dahada yaklaşır yakışmaktan kastım buydu

Erol Ceyhan

Forum Bağımlısı
Yer
istanbul/Bayrampaşa
mondial zat daha gösterişli sana daha çok yakışır ama sende haftada bir çay içerken serviste yakışıklılığın ikinci planda olması gerektiğini anlarsın :)
Recebim ivediğim kekliğiminde dediği gibi japonun ölüsü çinden iyidir ben derim ki az bişey daha koysan üstüne honda dylan alsan hem kalitesi hemde boyunada uygun durur 2 kişi ile istediğin rampayı çıkarsın ayrıca o makina 2 tane zat eskitir haberin olsun...

Erol

Admin
Yetkili Kişi
Yer
İstanbul-Çamlıca
Recebim ivediğim kekliğiminde dediği gibi japonun ölüsü çinden iyidir ben derim ki az bişey daha koysan üstüne honda dylan alsan hem kalitesi hemde boyunada uygun durur 2 kişi ile istediğin rampayı çıkarsın ayrıca o makina 2 tane zat eskitir haberin olsun...

İki tane zat mı eskitir. O makine 50 tane zat eskitir. Benim ilk motorumdu ve taş gibi motordur.

Yukarı