Sebha/Libya

O

Olgun Tuter

Misafir
Şantiyelerde çalıştığımdan sürekli yer değiştiriyorum. Bu yılı artık bu ülkede geçirecem gibi...
Motosikletle Vietnam da çalışırken tanıştım, 110cc 250 cc tecrübem 7000 km kadar. Teorik bilgileri internetten, pratik bilgileri ise vietnamlı bir arkadaşımdan aldım. Herhangi bir kursa gitmedim (ehliyet kursu hariç). Öğrenmenin yaşı ve sınırı olmadığına inanıyorum. Bu siteye de herkes gibi bilgi edinme ve fikir sorma ve bilgi paylaşmak için girdim.

Yer
Tunceli
selamlar.benim gibi yeni öğrenmeye çalışıpta merkezi şehirlerden uzak olanlar için güvenli sürüş teknikleri diye cd varmıdır acaba? muhakkak öğretici çok şey vardır eğer öyle bir cd varsa.bilenler bu konuda yardımcı olurlarsa sevinirim.

Şenol SEL

Forum Bağımlısı
Yer
Altıntaş Mudanya - Bursa
selamlar.benim gibi yeni öğrenmeye çalışıpta merkezi şehirlerden uzak olanlar için güvenli sürüş teknikleri diye cd varmıdır acaba? muhakkak öğretici çok şey vardır eğer öyle bir cd varsa.bilenler bu konuda yardımcı olurlarsa sevinirim.
Var ama olay sadece teoride kalır.
Birde işin uzmanı kişilerden pratikte almak gerekir.

Erol

Admin
Yetkili Kişi
Yer
İstanbul-Çamlıca

Gül hondanın bir cd si var, genelde honda bayilerinde oluyor.

Yukarı