Şehir içi akşam turları....

Erhan Başımoğlu

Forum Bağımlısı
Yer
istanbul/beşiktaş
Herkese Selamlar...

Dostlar hafta sonları çalıştığım için gezi ve turlara katılamıyorum malesef :( İzin günümde hafta içi oluyor yani devamlı tek geziyorum motorumla :) artçı kesinlikle almam!!! Siz değerli forum arkadaşlarımdan hem bilgi almak istiyorum hemde musait bi zamanımızda gezi talep ediyorum...
Mesela akşam 19.00 yada 20.00 gibi saatlerde toplanıp şöyle bir kısa tur yapabilirmiyiz 2 3 saatlik hem birbirimizi yakından tanımış oluruz hemde bnm gibi hafta sonu çalışan yada başka işi olan arkadaşlarda gezilere giriş yapmış olur inş...

KAZASIZ SÜRÜŞLER DİLERİM ....
SAYGILAR...

Erhan Başımoğlu

Forum Bağımlısı
Yer
istanbul/beşiktaş
temmuz ayından sonra gorusmek dılegıyle cunkı o tarıhte turkıyeye donecegım :) bu arada plakanız 10 balıkesir umarım gorusuruz. Istanbul.
istanbulda yaşıyorum motoru balıkesirden aldım değiştirmedim plakayı :) şuan hava çok güzel ama takılacak motorlu arkadaş olmadığı için ben nette sürtüyorum :)

Mustafa_Karik

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
Herkese Selamlar...

Dostlar hafta sonları çalıştığım için gezi ve turlara katılamıyorum malesef :( İzin günümde hafta içi oluyor yani devamlı tek geziyorum motorumla :) artçı kesinlikle almam!!! Siz değerli forum arkadaşlarımdan hem bilgi almak istiyorum hemde musait bi zamanımızda gezi talep ediyorum...
Mesela akşam 19.00 yada 20.00 gibi saatlerde toplanıp şöyle bir kısa tur yapabilirmiyiz 2 3 saatlik hem birbirimizi yakından tanımış oluruz hemde bnm gibi hafta sonu çalışan yada başka işi olan arkadaşlarda gezilere giriş yapmış olur inş...

KAZASIZ SÜRÜŞLER DİLERİM ....
SAYGILAR...
Gün ve saat belirlenirse ve işler engel olmazsa özellikle arkadaşlarla şahsen tanışma adına katılmak isterim.

Erhan Başımoğlu

Forum Bağımlısı
Yer
istanbul/beşiktaş
valla hocam izmirde olsaydın seve seve eşlik ederdim :)
valla süper olurdu hocam... inan bana günde 200 km yol yapıyorum işden çıkınca ama artık keyf vermemeye başladı.racing kullanan arkadaşlarım var ama aramızda çok fazla sürüş farkı var yani onlarla iken her an kaza yapabilme riski taşıyorum.. bir sefer yanyana çarpışıyorduk o derece :)

Erhan Başımoğlu

Forum Bağımlısı
Yer
istanbul/beşiktaş
Aranıza küçük cc kabulederseniz akşam turları yapmaya varım.Ben Kartal Yakacıktayım
Sana ayak uydururum şenol abi hiç problem değil küçük cc .... bende de var bi tane cb 125 ama tam çekmiyor beni yetişemem size :D bende beşiktaş etilerdeyim abi... gezmekden ziyade abi sitedeki arkadaşlarla tanışmak kaynaşmak en azından ilk günümüz böyle geçer diye umuyorum...

Mustafa_Karik

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
bende aynı görüşdeyim hocam da bunu nasıl yaparız bilmiyorum... birinin öncü olması lazım gün ve yer belirlemek için bu sen olabilirsin ;)
Ben artık kendi programımı yapamaz ve takip edemez durumdayım. Hafta 8 gün , günler de 30 saat olsa da işler yetişse diye düşünürken benim program yapmam zor. Siz yapın programı, ben zincirlerimi kırıp gelmeye çalışacağım...

Yukarı