Selamlar

Yer
Yalova
:)Herkese Selamlar.Ben Oğuzcan Köselerden geçici olarak Yalovada ikamet ediyorum Öğrenciyim turizm ve otel işletmeciliği okuyorum.21 yaşındayım.Racing motorsiklet hastası sıkı bir moto gp ve türevi takipçisi olarak forumunuza teknik ve geniş kapsamlı genel bilgilerden faydalanmak adına üye oldum.Herkese selamlar.:)

Yer
Eskişehir,yazları Ayvalık.
Aslında pek bir alternatifin yok,Cbr 125(yeni başlayanlar için mükemmeldir) ,Yzf125(çok pahalı bir o kadar da değerlidir),Derby ve Aprillialar var 2 zamanlı,diğer ikisine göre çok yakan makineler,elemeden Cbr geçiyor bir tek.

Yer
Yalova
125 ten başlamak şart olan husus tabiki.çoğu araştırmamda da cbr iyi gibi geldi bana.temiz ikinci eli verimli olacaktır kanaatindeyim ama öncelikle ehliyeti almak gerek :)

Yer
Yalova
tavsiyeler için teşekkür ederim.Bekleyeceğiz bakalım öncelikle teknik konularda biraz daha bilgilenmem gerek sürüş tekniği açısından özellikle.Pek düzlükçü değilde virajcı adamım.Otomobilde de motorda da viraj kabiliyeti önemli bence.Yoksa el ayak koordinasyonu iyi olan herkes düzlükte hızlıdır.:)

Yukarı