selamlar

Yer
istanbul
Herkeze merhaba ben istanbul şişli den mesut uzun araştırmalarımın sonucunda bu forumun yararlı bir alanda olduğunu anladım herkeze kazasız keyifli sürüşler diliyorum.teşekkürler...:)

Yer
Zonguldak
Mesut foruma hoşgeldin.
Foruma Mesut Kalyon adı ile üye oluyorsun ama tanıtım mesajında adının mesut uzun olduğunu söylüyorsun bunun hangisi doğru acaba merak ediyorum.

Yer
KIRKLARELİ/VİZE
Herkeze merhaba ben istanbul şişli den mesut uzun araştırmalarımın sonucunda bu forumun yararlı bir alanda olduğunu anladım herkeze kazasız keyifli sürüşler diliyorum.teşekkürler...:)

MF ailesine hoşgeldin,keyifli forumlar..

Mesut foruma hoşgeldin.
Foruma Mesut Kalyon adı ile üye oluyorsun ama tanıtım mesajında adının mesut uzun olduğunu söylüyorsun bunun hangisi doğru acaba merak ediyorum.
ilhan abi biraz daha dikaktli okursan hata sende olduğunu anlayacaksın..hatta senin için renklendirdim ;)

Yer
Zonguldak
ilhan abi biraz daha dikaktli okursan hata sende olduğunu anlayacaksın..hatta senin için renklendirdim ;)
Onur, hatanın bende olduğunu kabul etmiyorum. Çünkü bu mesajı ilk okuyan kişi benim gibi düşünmezmi. Noktalama yapmazsan nasıl anlayacağız.
Bu şuna benzer, hani bir söz vardır "adam ol baban gibi, eşek olma" Buradaki virgülün yerini değiştirirsen anlamı da değişiyor biliyorsun.
En azından isim-soyisim yazarken benim bildiğim başharfleri büyük olur.
Eren de benim dediğimi doğruluyor.
Teşekkürler Eren.

Bence yöneticilerin sanki msn. de yazar gibi mesaj yazanları uyarması gerekir diye düşünüyorum.

Şenol SEL

Forum Bağımlısı
Yer
Altıntaş Mudanya - Bursa
Onur, hatanın bende olduğunu kabul etmiyorum. Çünkü bu mesajı ilk okuyan kişi benim gibi düşünmezmi. Noktalama yapmazsan nasıl anlayacağız.
Bu şuna benzer, hani bir söz vardır "adam ol baban gibi, eşek olma" Buradaki virgülün yerini değiştirirsen anlamı da değişiyor biliyorsun.
Teşekkürler Eren.

Bence yöneticilerin sanki msn. de yazar gibi mesaj yazanları uyarması gerekir diye düşünüyorum.
Çok haklısın ağabeyim.Gözümüzden kaçmış affedersin.Sanırım üyemizde yaptığı hatayı anlayıp telafi yoluna gidecektir.

Yer
KIRKLARELİ/VİZE
Doğru diyorsun ama hata İlhan abinin değil. Yazım kurallarına uymayan arkadaşın.
tamam eren hocam haklısın..sana katılıyorum bende..hemende bana saldırıya geçiyorsunuz ama :( :)
Teşekkürler Eren.

konuya bi el atarız ilhan abi haklısın yazım kurallarına forumda biraz daha özen göstermeleri için uyarı yapılacaktır.. ilgin için tşkler..

Eren Göksel

Forum Bağımlısı
Yer
Sincan, Ankara
tamam eren hocam haklısın..sana katılıyorum bende..hemen de bana saldırıya geçiyorsunuz ama :( :)

Saldırı falan yaptığım yok Onur. Ben daha önce farketmiştim fakat anladığım için yorum yapmak istememiştim konu dağılır düşüncesi ile İlhan abimizin haksız olması ile yorum yapmaya karar vedim. Olabilir böyle yanlışlıklar. Bende herkesten özür diliyorum.

Yukarı