selamlar ..

Herkeze merhaba ben alperege aranıza yeni katıldım 20 yasındayım a.paşadan katılıyorum. motorumu yeni sattım simdi yeni bir racing motor almayı dusunuyorum sizlerin tavsiyeleriyle herkeze saygılar güzel forumlar .......

Yer
ANKARA
Hoşgeldin aramıza kardeşim kalıcı ve katılımcı olman dileklerimle....Hertürlü desteği bizlerden alabilirsin...Ayrıca ankara gurubumuz var sıksık gezi düzenleriz motorunu alınca senide bekleriz gezilerimize...

goksel ozdogru

Forum Bağımlısı
Yer
ankara
ege aramıza hoşgeldin. birde bilgilerini tamamlayıp daha ayrıntılı tanıtırsan kendini süper olucak. hep aramızda olman dileklerimle

Yer
KIRKLARELİ/VİZE
Herkeze merhaba ben alperege aranıza yeni katıldım 20 yasındayım a.paşadan katılıyorum. motorumu yeni sattım simdi yeni bir racing motor almayı dusunuyorum sizlerin tavsiyeleriyle herkeze saygılar güzel forumlar .......
kardeşim öncelikle aramıza hoşgeldin,keyifli forumlar diliyorum

motorsiklet tecrüben nedir ?? 20 yaşındasın pek fazla bir tecrüben var mı bilemiyorum biraz düşündürücü bir durum ;) racing motorlar hakkında ne bilgin var ne tür gezilerde bulundun yada motorla gezmek amacın nedir (şehir içi-uzun turlar) biraz daha ayrıntılı bilgi ver bize bizde sana yardımcı olmaya fikir vermeye çalışalım

Yukarı