Selamunaleyküm

Orhan yaş 37 . istanbul avrupada
3 senedir motosiklet kullaniyorum.
İlk motor mondial 150 mash scooter 5000 km
2.motor cbr 250 10000 km
3. Ve son motosikletim yamaha xj6 diversion f 18000 km oldu.300000 km veya 10 sene kullanmayi düşünüyorum.
Sonrasinda yine ayni xj6 diversion f in 10 sene sonraki eger yasarsak yeni modelini tekrar kullanicam. Bu motor benim icin sondur başka motor dusunmuyorum. 1.5 senedir ilk gunku heyecanla biniyorum.
Egitimin önemini bu tarz forumlarda önemini anladigim icin hondadan g 1 , gis akademiden hakimiyet egitimini aldim. İleride g3 e gidicem.
Hic bir kazam olmadi ,ama kılpayı kurtulduğum iki 3 kaza olmasina ramak kalmisti.

Not. Butun motorlarimi sıfır aldım.

Dosyalar

Armağan Pekatik

Forum Bağımlısı
Yer
Kartal / İSTANBUL
2.motor cbr 250 10000 km
3. Ve son motosikletim yamaha xj6 diversion f 18000 km oldu.300000 km veya 10 sene kullanmayi düşünüyorum.
Sonrasinda yine ayni xj6 diversion f in 10 sene sonraki eger yasarsak yeni modelini tekrar kullanicam. Bu motor benim icin sondur başka motor dusunmuyorum. 1.5 senedir ilk gunku heyecanla biniyorum.
Egitimin önemini bu tarz forumlarda önemini anladigim icin hondadan g 1 , gis akademiden hakimiyet egitimini aldim. İleride g3 e gidicem.
Hic bir kazam olmadi ,ama kılpayı kurtulduğum iki 3 kaza olmasina ramak kalmisti.

Merhaba

Aynı motoru kullanıyoruz. Ben de son derece memnunum motodan. Türkiye'de nedense tutmuyor bu motor. İnsanlar bilmiyor/sevmiyor sanırım bu karma tarzları. Sizin motor çok renkli duruyor. Benim ki daha sade ,:D

İsmail

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
Vay be buraya uğramayalı çok oldu :) Hala değişmemiş.

Zamanında bayağı bağırındık formu canlı tutmak için neler yapaılm diye ama :) Kazancımız şükürki 4-5 tane ciddi dost edindik.

Gelmişken selam vereyim dedim. Sevgiler

Şenol SEL

Forum Bağımlısı
Yer
Altıntaş Mudanya - Bursa
2.motor cbr 250 10000 km

Honda eğitimleri tüm güvenlik önlemleri alınmış araç trafiğine kapalı alanda olur.Bu yüzden siz
Linklerin açılması için Giriş yap veya kayıt ol.

goksel ozdogru

Forum Bağımlısı
Yer
ankara
Vay be buraya uğramayalı çok oldu :) Hala değişmemiş.

Zamanında bayağı bağırındık formu canlı tutmak için neler yapaılm diye ama :) Kazancımız şükürki 4-5 tane ciddi dost edindik.

Gelmişken selam vereyim dedim. Sevgiler
Kardeşim ne haber? Ben de uzun zamandır uğramıyordum. Buralar bayağı bi sessizleşmiş. Sanırım forum oksijen yetersizliğinden gidiyor...

Yukarı