Sesini açın ve Lütfen sabredin sonuna kadar izleyin... Sizi seviyorum

mehmet MORCU

Kıdemli Üye
Yer
zong/ereğli
inanılmaz şeyler ama gerçek malesef ben şahit oldum böle bir vakaya şenol bey çok tşk ler paylaştığınız için sağlıklı kalın..

Özgür

Forum Bağımlısı
Yer
Trabzon
Şenol abi paylaşım için çok sağol, neredeyse 8 ay olacak sigarayı bırakalı, ne kadar doğru bir iş yapmışım :)
Ama Şenol abi senin ve Erol abinin de bıraktığın günü görürüz umarım.

Yer
İstanbul
ya ben bi ara bıraktım ama ancak 3 gün dayanabildim.valla videoyu izledikten sonra acıkçası bırakmak istiyorum ama bakalım yine denemeye devam edicem

İlhan.Aydınlıoğlu

Forum Bağımlısı
Yer
Zonguldak
Akadaşlar benim bilgisayarda bi sorun var sanırım.
Aynı şey daha önce başka bir arkadaşın siteye koyduğu videoyu izlerken de olmuştu.
Linke tıklıyorum ve yeni bir sayfa açılıyor gibi oluyor. Ancak akabinde hata mesajı veriyor. Mesajı kapattığımda hem yeni açılan sayfa hem de motosiklet forum sayfası kapanıyor.
Birkaç kez denedim aynısı oldu.
Malesef videoyu izleyemedim.

Erol

Admin
Yetkili Kişi
Yer
İstanbul-Çamlıca
Şimdi arkadaşlar sigara gerçekten çok kötü bişey. Kimse bu zıkkımı içmesin. Diyeceksiniz ki sen niye içiyon, benim dedem sigaradan öldü, üç tane amcam sigaradan öldü, babam sigaradan öldü, şimdi ben başka bişeyden gidersem yanlırına sormazlarmı bana :) Ama en kısa zamanda bırakıyorum bu zıkkımı. Işın hanım yapmadı ki bize bi iyilik gidip hep beraber bi alantirik alıp kurtulalım şu zıkkımdan.

Hakan Karael

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
Şimdi arkadaşlar sigara gerçekten çok kötü bişey. Kimse bu zıkkımı içmesin. Diyeceksiniz ki sen niye içiyon, benim dedem sigaradan öldü, üç tane amcam sigaradan öldü, babam sigaradan öldü, şimdi ben başka bişeyden gidersem yanlırına sormazlarmı bana :) Ama en kısa zamanda bırakıyorum bu zıkkımı. Işın hanım yapmadı ki bize bi iyilik gidip hep beraber bi alantirik alıp kurtulalım şu zıkkımdan.
Ben sana alam be Erol hocam yeterki seni şu illetten kurtaralım be kardeşim ;)

Yukarı