sevgilim :)

Admin

Admin
Yetkili Kişi
Yer
İstanbul
Hayırlı olsun diyorum. Ancak, Harley Davidson'cılar orada yani Birleşik Devletler'de çok yoğun olması lazımdı Gürsu bey doğru mudur? Birleşik Devletler'de yaşadığınızı söylemiştiniz yanılmıyorsam o yüzden soruyorum.. :)

Gürsu

Aktif Üye
Yer
boston
Hayırlı olsun diyorum. Ancak, Harley Davidson'cılar orada yani Birleşik Devletler'de çok yoğun olması lazımdı Gürsu bey doğru mudur? Birleşik Devletler'de yaşadığınızı söylemiştiniz yanılmıyorsam o yüzden soruyorum.. :)
evet burada en populer motor harley davidson. 1 tane racing goruyorsan en az 5 tane harley davidson goruyorsun. ama ozellikle guneyde racingler de cok populer. hava sicak oldugu icin antalya, izmir gibi ortam var. o yuzden sekil sevenler cok orada :)

Admin

Admin
Yetkili Kişi
Yer
İstanbul
evet burada en populer motor harley davidson. 1 tane racing goruyorsan en az 5 tane harley davidson goruyorsun. ama ozellikle guneyde racingler de cok populer. hava sicak oldugu icin antalya, izmir gibi ortam var. o yuzden sekil sevenler cok orada :)
Hmm..
Filmlerden filan çok popüleritesi vardı Harley Davidson'ın ve müzik.. Tabii ilk olarak, Harley Davidson Birleşik Devletler'in üretimi ve kültürü haline gelmiş bir motosikleti olduğu için, en yaygını olan motosikleti Harley Davidson olsa gerek. Harley Davidson ile Utah, Arizona'nın kaktüslü yollarında güneş batarken gezmek.. Saçlar belinde, sakallar göbekte, dişler bira içmekten sapsarı olmuş, arkada çıtır sarışın bir hatun, ayaklarda bot.. Eh güzel tabii :D Üstüne bir de GLAM, Hard Rock türü müzik açtın mı, tadına doyum olmaz :D

Yukarı