sg 125-16 seger motoruma grank lazım

Yer
tekirdağ - çerkezköy
sg 125-16 seger motoruma grank lazım nerden temin edebilirim vede fiyatı nedir bilgisi olan varsa lütfen yardımcı olsun.şimdiden teşekkür ederim

Yer
KIRKLARELİ/VİZE
:D :D ben sana dağıtma motoru toplayamazsın demedım mı ahmet abi :) ne durumda motor sahi ?? konuyuda fazla dağıtmayım..bilgisi olan arkadaş varsa yardımlarını bekliyoruz :)

o.somuncu

Organizatör
Yer
Dikili - İZMİR
Ahmet kranka ne olmuş da değiştireceksin?..Bilgi versen biraz,belki teknik yardımım olabilir:)
Ben onların parça temini konusunda bilgim yok ama diğer çin mallarının parçaları da uyabilir.

Şenol SEL

Forum Bağımlısı
Yer
Altıntaş Mudanya - Bursa
Bildiğim kadarıyla Segerin farikası gümledi.Belki diğer çin malları uyabilir.
Ya da size bir tel vereyim Bursa'da Seger bayii.Belki ellerinde parça vardır.
0224 364 67 17 Mehmet AYDIN
Seger Bursa Yetkili bayii
Selamlarımı iletmeyi unutmayın.

Yer
tekirdağ - çerkezköy
şenol abi osman abi ilginiz için çok sağolun.öncelikle motordaki sorun şu.krankta çok az bi boşluk oluşmuş ve ses yapıyodu.motoru indirdik araştırdık ve hemen bi parçacıdan mondilain krankı birebir uydu sorun yok.pistondada ufak çizikler vardı onuda 150 lik pistonla değiştirdik oda uydu ve motorum 150 cc oldu daha yeni yeni denemelere başladım ve güzel randıman vericek gibi duruyo.durum bundan ibaret.tekrar teşekkürler selamlar.

Alican

Forum Bağımlısı
Yer
Kocaeli-Sakarya-İstanbul
şenol abi osman abi ilginiz için çok sağolun.öncelikle motordaki sorun şu.krankta çok az bi boşluk oluşmuş ve ses yapıyodu.motoru indirdik araştırdık ve hemen bi parçacıdan mondilain krankı birebir uydu sorun yok.pistondada ufak çizikler vardı onuda 150 lik pistonla değiştirdik oda uydu ve motorum 150 cc oldu daha yeni yeni denemelere başladım ve güzel randıman vericek gibi duruyo.durum bundan ibaret.tekrar teşekkürler selamlar.
150 cc piston ile mondial krank'ı pek sorun çıkarmıyor bir kaç motosikletde denedik sorun çıkarmadı sizdede çıkarmaması dileği ile.Bu krankın boşluğu nerdeydi ? koldamı yoksa blokları kapattığınız zaman mildekimi ? Mildeki jilet girecek kadar boşluk normaldir burdan çelişkiye girdim :D

Yer
tekirdağ - çerkezköy
150 cc piston ile mondial krank'ı pek sorun çıkarmıyor bir kaç motosikletde denedik sorun çıkarmadı sizdede çıkarmaması dileği ile.Bu krankın boşluğu nerdeydi ? koldamı yoksa blokları kapattığınız zaman mildekimi ? Mildeki jilet girecek kadar boşluk normaldir burdan çelişkiye girdim :D
öncelikle ilginiz için teşekkürler tabi sorun çıkarmıyosa bi kez daha rahatladım umarım bendede çıkarmaz.boşluğa gelince karankun kolunun dip kısmında sağa sola değilde yukarı aşağıya kolu oynattığımda boşluk oluyodu ve vurunca ses yapıyodu sorun ordaydı değiştirince sorun kalmadı çok şükür.sadece sibop ayarlarını tekrar yaptırıcam biraz gezince okadar rolantide biraz sorun var ustada sibop ayarlarını düzeltince sorun kalmaz dedi.durum bundan ibaret.selamlar

Alican

Forum Bağımlısı
Yer
Kocaeli-Sakarya-İstanbul
öncelikle ilginiz için teşekkürler tabi sorun çıkarmıyosa bi kez daha rahatladım umarım bendede çıkarmaz.boşluğa gelince karankun kolunun dip kısmında sağa sola değilde yukarı aşağıya kolu oynattığımda boşluk oluyodu ve vurunca ses yapıyodu sorun ordaydı değiştirince sorun kalmadı çok şükür.sadece sibop ayarlarını tekrar yaptırıcam biraz gezince okadar rolantide biraz sorun var ustada sibop ayarlarını düzeltince sorun kalmaz dedi.durum bundan ibaret.selamlar
İçiniz rahat olsun sübap ayarı ve iyi bir hava ayarı ile rolant dengelenicektir.İyi akşamlar.

Yer
tekirdağ - çerkezköy
İçiniz rahat olsun sübap ayarı ve iyi bir hava ayarı ile rolant dengelenicektir.İyi akşamlar.
dün ayar yaptırdım bayaca düzeldi ama sıkıntı var yine motor soğukken jiklesiz çalışmıyor ve gazdan bırakınca hemen istop ediyor rolentiyi biraz yükseltincede bu defa ısınınca rolenti çok yüksek kalıyor.önceden marşa basınca saat gibi çalışıyodu.benim ustada pek fazla anlamıyo heralde siz bana bu konuda bir fikir verebilirseniz sevinirim selamlar.

ahmet geyin

Organizatör
Yer
tekirdağ - çerkezköy
Tekrardan ilginize teşekkürler arkadaşlar motorumu sattığım için artık sorun kalmadı.motoru arkadaşıma sattım vede son ayarlarını yaptırdık şu an sıkıntı yok.teşekkür ederim..

Yukarı