Sitemiz Motosiklet Sitesidir

Yer
Kadıköy/İstanbul
Merhaba Değerli Arkadaşlar,

Sitemiz motosiklet sitesidir bu yüzden konu açarken motosikletle ilgili konular açmaya gayret edin.

Motosiklet Kafe bölümü yine aynı şekilde motosikletle ilgili konuların konuşulduğu bir alandır. Konunun dışına lütfen çıkmayalım.

Elbette bazen ilgisiz ama çok güzel komik dramatik trajik konular koyabiliriz lütfen bunun da dozunu bilelim.

Önemli Not: Kullanıcı adını değiştirmeyen arkadaşlar için zaman iyice azalıyor. Profil bilgisi eksik olanlar lütfen bunu tamamlasın. Avatarlar lütfen koyulsun.

Saygılarımızla

Hakan Karael

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
arkadaşlar hepimiz bu konularda hassas titiz ve dikkatli olalım forumun gerektirdiği gibi bizlere yakışanı yapalım sevgiler!!!

Recep Varlı

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul-Bayrampaşa
herşey kararında güzeldir arkadaşlar bu ince çizgiyi farkedersek forumumuzun zaten üst düzey olan kalitesi katkılarımızla dahada artar

Yer
Kadıköy/İstanbul
@ibrahim.84

İşte bu yüzden de senin ismini zorunlu olarak değiştirdik ;)

Omer

Forum Bağımlısı
Yer
SAKARYA
Ulaş abi bilemiyorum bu bahsettiğin konuya benim en son açtığım konuda giriyor kısmen.

Ancak ben hiç bir zaman lahanadan bahsedecek kadarda olayı saptırmam.Benim en son açtığım konu bana göre herkesin üzerinde düşünmesi gereken bir konu.
Nasıl motosiklete gelen ötv ve kdv yi konuşuyorsak bu konuyuda en az onlar kadar konuşmalıyız bence.
Çünkü biz ülkelerden hatrı sayılır alışveriş yapıyoruz.Aslında neredeyse sadece alış yapıyoruz.Ve bu uygulamalar bize reva görülemez.

Ben şahsen üstüme alındım bunu.Ama o kunuyuda açtığıma pişman değilim.Bundan sonra daha fazla dikkat ederim kendi adıma.

öner coskuner

Forum Bağımlısı
Yer
Cuxhaven,Germany
Her konuyada illa birseyler yazmis olayim diye,laf kalabaligi olsun diye yazi yazilmasin arkadaslar.
Begendigimiz güzel birseyse,tesekkürümüz cogu zaman yeterli oluyor.
Görüsünü bildirmek isteyenler,zaten o konuyla ilgilenenlerdir,bu arkadaslarimizin birseyler yazmasi zaten cok uzun sürmüyor.
Bir sayfaya defalarca hadi nerdesiniz,o ne der, bu ne der...az ve öz daha yakisikli oluyor.
Hepinize saygi ve sevgiler.

Yer
Kadıköy/İstanbul
@Omer

:) Alemsin ya Senle bir alakası yok

ben abuk subuk konulardan bahsediyorum.

Güncel haberlerden bahsetmiyorum.. Paparaziden bahsediyorum.. ;)

öner coskuner

Forum Bağımlısı
Yer
Cuxhaven,Germany
Ulas kardesim,gercek isimle girme davasini kökten cözebilmek icin sadece isim ve soyismini girenleri kabul etsek.
Üyelik girisinde hemen anlasalar....cogu lambir lumbur giriyor sonrada,ikaz edilmek zorunda kaliniyor.
Senin icinde asiri sıkıcı bir durumdur..
Mümkünmü aceba????ne dersin.:)

Yer
Kadıköy/İstanbul
@öner coskuner

Zeten herkesin üyeliği kabul görmüyor. Sonradan bazı arkadaşları uyarıyor ve çözüm getiriyoruz. Sitemize hergün binlerce kişi giriyor. Yeni üyeler vs oluyor. Üye olan herkes bir sürü uyarı görüyor aslında ama sanırım farketmiyorlar.. Zaten limitimiz dolmak üzere ondan sonra üye almayı düşünmüyoruz.

Yukarı Alt