Sitemize Google Video Ekleme!!! Çok Basit

Yer
Kadıköy/İstanbul
Merhaba Arkadaşlar,

İnanın bir video eklemek sadece 1 dk bile sürmüyor.. Şimdi ben size çok ayrıntılı bir şekilde anlatacağım. Bir defa okuyun artık bu işin uzmanı olursunuz ;)

Öncelikle video.google.com/ adresine giriyorsunuz

Yani Suraya

66img66/3880/google1fz8

Arama kısmına en sağdaki videos hosted by google kısmını ekleyin yani sekil 1 deki gibi

Şimdi Google Videoya girdiniz ve google video kısmını da işaretlediniz.. Buraya kadar zaten sadece siteye giriş kısmı oldu..

Gelelim Video Eklemeye.. Örneğin Motosiklet kelimesini arıyoruz ve sonuç aşağıdaki gibi çıktı

66img66/7195/google2as6

Daha sonraki işlem 3 Nolu şekilde işaretlenmiş honda motosiklet reklamı tıklamak.... yani son durum aşağıdaki gibi olmuştur...

523img523/9264/google4ix6

4 nolu şekildeki sadece rakamları alıyorsunuz yani 8427049308403988235 bu rakamları yazma kutusunun sağüst köşesindeki www.motosikletforum.com/images/editor/google.gif linkine basarak işaretini çıkartıyorsunuz.. Bu rakamları [gvideo] rakam[/gvideo] arasına yazdığınızda aşağıdaki gibi video çıkmış olur...

Not: Eğer yazma kutusu bölümünde www.motosikletforum.com/images/editor/google.gif link gözükmüyorsa Gelişmiş Moda Geç linkini tıklayarak geçebilirsiniz...

yani şekil 5

523img523/4038/google5jx8

sonuc olarak

[GVIDEO] 8427049308403988235 [/GVIDEO] bu olay cikiyor

[GVIDEO][GVIDEO]8427049308403988235[/GVIDEO][/GVIDEO]

Değerli arkadaşlar bu bölüme siz de deneme videoları koyabilirsiniz... Hata da yapsanız sorun değil... Kafanıza takılan bulamadığınız yapamadığınız bir şey varsa çekinmeden sorun...

ayrıca google video koymanızı oneririm youtube ikidebir kapatılıyor..

Yer
Kilis
Abi motorda harikaymış yani hasta ettin bizi..Dehşet vede manyak bir makinaymış yani...1.000 lik mubarek...Benzin yetiştiremez adam buna..

Yer
Ataşehir - İstanbul
ulas demiş ki:
Merhaba Arkadaşlar,

İnanın bir video eklemek sadece 1 dk bile sürmüyor.. Şimdi ben size çok ayrıntılı bir şekilde anlatacağım. Bir defa okuyun artık bu işin uzmanı olursunuz ;)

Öncelikle video.google.com/ adresine giriyorsunuz

Yani Suraya

66img66/3880/google1fz8

Arama kısmına en sağdaki videos hosted by google kısmını ekleyin yani sekil 1 deki gibi

Şimdi Google Videoya girdiniz ve google video kısmını da işaretlediniz.. Buraya kadar zaten sadece siteye giriş kısmı oldu..

Gelelim Video Eklemeye.. Örneğin Motosiklet kelimesini arıyoruz ve sonuç aşağıdaki gibi çıktı

66img66/7195/google2as6

Daha sonraki işlem 3 Nolu şekilde işaretlenmiş honda motosiklet reklamı tıklamak.... yani son durum aşağıdaki gibi olmuştur...

523img523/9264/google4ix6

4 nolu şekildeki sadece rakamları alıyorsunuz yani 8427049308403988235 bu rakamları yazma kutusunun sağüst köşesindeki www.motosikletforum.com/images/editor/google.gif linkine basarak işaretini çıkartıyorsunuz.. Bu rakamları [gvideo] rakam[/gvideo] arasına yazdığınızda aşağıdaki gibi video çıkmış olur...

Not: Eğer yazma kutusu bölümünde www.motosikletforum.com/images/editor/google.gif link gözükmüyorsa Gelişmiş Moda Geç linkini tıklayarak geçebilirsiniz...

yani şekil 5

523img523/4038/google5jx8

sonuc olarak

[GVIDEO] 8427049308403988235 [/GVIDEO] bu olay cikiyor

[GVIDEO][GVIDEO]8427049308403988235[/GVIDEO][/GVIDEO]

Değerli arkadaşlar bu bölüme siz de deneme videoları koyabilirsiniz... Hata da yapsanız sorun değil... Kafanıza takılan bulamadığınız yapamadığınız bir şey varsa çekinmeden sorun...

ayrıca google video koymanızı oneririm youtube ikidebir kapatılıyor..
Arkadaşlar bende video yükledim ve bişey eklemek istiyorum.
Video eklerken SAYFA - 4 VE SAYFA - 5 resimlerinde GVIDEO denilen kısım içerisinde (gvıdeo) türkçe karakter olarak çıktı karşıma. ilk denemede yayınlayamadım videoyu. Fakat otomotik olarak oluşan bu yazıları daha sonra (GVIDEO) olarak değiştirince düzeldi.

Kolay gelsin.

Barış

Forum Bağımlısı
Yer
ankara
hocam kriptomu yazıyorsun?? bir önceki mesajdada sordum.
ne yapmak istediğini belirtirsen yardımcı oluruz.

ismlkrt demiş ki:
[gvıdeo]6967908231521975655[/gvıdeo]

Şenol SEL

Forum Bağımlısı
Yer
Altıntaş Mudanya - Bursa
@arif ünlü
Sizin pc net ortamına açık bir server midir ki olsun.

Ama önce siz buraya neden geldiniz onu anlayalım.
Tamam burası Motosiklet paylaşım forumu ama biz bir aileyiz ve ailemize yeni katılanlardan bazı beklentilerimiz var.
Burası yol geçen hanı veya sorma gir sokak değil ki.
Ve bu foruma katılanlar önce foruma emek harcayanlar için paylaşımda bulunan hepsi birbirinden çok değerli üyelere yönetime selam vermeyi çok görenleri sevmeyiz.
Sevmediğimizi de hele ki selamsız köyden gelenlere bu mesajı yazarız ki belki hatasını anlar diye.
Anlatabildim mi.

Bakınız ne demişiz bizim buralar için.

Çok Önemli!!!

motosikletforum.com/showthread.php?t=26"]MF Kuralları<<<<<

motosikletforum.com/showthread.php?t=1436"]Kullanıcı Adı (Nick)<<<<<

motorsikletforum.com/profile.php?do=editprofile"]Profil Bilgileriniz<<<<<

motosikletforum.com/forumdisplay.php?f=21"]Sizi Tanıyalım<<<<<

Anlayışınız için teşekkürler, Motosikletforum Yönetimi...

Yukarı Alt