Sizce bu kaza neden oldu ?

Erol

Admin
Yetkili Kişi
Yer
İstanbul-Çamlıca
Viraj girmeden posizyonunu almamış. Zaten hiçbir viraja doğru girmiyor. Viraja girmeden önce bütün hazırlıkların bitmiş olması ve konumlanmanın tamamlanmış olması gerekirdi.

Yer
Almanya
Bende anlamadim;orda normal sartlarda kaza olmamasi lazim.Cok süratlida gözükmüyor.Dalginligami geldi acaba.Süratinida bilemiyorum.Arkadaki motordami vurdu anlayamadim.

Şenol SEL

Forum Bağımlısı
Yer
Altıntaş Mudanya - Bursa
Bende anlamadim;orda normal sartlarda kaza olmamasi lazim.Cok süratlida gözükmüyor.Dalginligami geldi acaba.Süratinida bilemiyorum.Arkadaki motordami vurdu anlayamadim.
Erolun mesajında da dediği gibi tüm viraj giriş çıkışları offsayt.Birde burda anlatılan nereye bakarsan oraya gidersin.BUnu değiştiermeye kalkmayın mümkün değil.

Özgür

Forum Bağımlısı
Yer
Trabzon
Erolun mesajında da dediği gibi tüm viraj giriş çıkışları offsayt.Birde burda anlatılan nereye bakarsan oraya gidersin.BUnu değiştiermeye kalkmayın mümkün değil.
adam bir virajdan çıkınca ters virajı görüp dönemeyeceğini düşünmüş, frenleyerek ve Şenol abinin dediği gibi sanırım gözleri otokorkuluklara dikerek devam etmiş :) tabi virajlar bence penaltı :D

Yukarı