Sizce Hangi Marka Motosiklet

Hangi Marka Motosiklet En İyisidir?

• yamaha

Oylar: 33 19,9%
  • honda

Oylar: 56 33,7%
  • suzuki

Oylar: 19 11,4%
  • kawasaki

Oylar: 12 7,2%
  • ducati

Oylar: 8 4,8%
  • ktm

Oylar: 5 3,0%
  • bimota

Oylar: 0 0,0%
  • bmw

Oylar: 19 11,4%
  • gilera

Oylar: 1 0,6%
  • harley davidson

Oylar: 13 7,8%

• Seçmen sayısı
    166

pelin

Kıdemli Üye
Merhaba Arkadaşlar Sizce Hangi Marka Motosiklet?

Oyum yamahadan yana kullandım. Bu güne kadar Honda aklım hep onda kullandım ama içime bir türlü sinmedi. YZF R1 ile 1000 RR kıyasladığım zaman arada cidden çok fark gördüm. Zaten aynı sınıf bir çok motosiklette yamaha daha başarılı. Bir honda kullanıcısı olarak bunları söylüyorum. Ayrıca Honda fiyat politikasında hiç istikrarlı değil. Bir motosiklet alıyorsunuz 3-5 ay sonra bir bakıyorsunuz 2-3 milyar düşüyor.

Her motosiklet farklı. Örneğin KTM kendi sınıfında bir numara neye göre en iyisi diyoruz. Tasarıma göre mi teknolojiye göre mi? Hızına göre mi? Fitatına göre mi?

yesim

Kıdemli Üye
Ben yazin yahama alacagim icin oyumu yamahaya veriyorum. Sanirim bu markalar arasinda bana em yakini o hatta bazilarini bilmiyorum bile.

Her motosiklet farklı. Örneğin KTM kendi sınıfında bir numara neye göre en iyisi diyoruz. Tasarıma göre mi teknolojiye göre mi? Hızına göre mi? Fitatına göre mi?
Bence akla gelen ilk şeye göre cevaplanmalı. Çok fazla ayrıntıya girdin mi zaten işin içinden çıkılmaz. en iyisi akla gelen ilk marka. Siyah mi beyaz mi gibi? sari mi kırmızı mı gibi?

Ducati en çok filmlerde oynayan motosiklet iyi reklam yapiyor. TV 'de pek diğer motosikletleri görmüyorum. Bu yüzden oyum ducatiden yana

pelin

Kıdemli Üye
Arkadaşlar öncelikle ilginizden dolayı sizlere teşekkür ederim. Evet o an içinizde olan hep aklınızdan geçen ah dediğiniz marka hangisi ise ona oy vermeniz yeterlidir. Diğer arkadaşların dediği gibi sevdiğiniz sizde ilgi uyandıran marka. Amacım burada markaları övmek ya da yermek değil. Sadece merak ettiğim için bu anketi koydum. Kötü düşünmenize gerek yok.

Bayağı bir honda kullanıcısı olmasına rağmen şaşırdığım nokta neden hondacılar oy vermiyor. Honda severler de çoğunlukta aslında

Yukarı