Sj4000 Aksiyon Kamerası

Armağan Pekatik

Forum Bağımlısı
Yer
Kartal / İSTANBUL
Selam arkadaşlar. Bu Hitachi sj4000 hakkında bilgisi ve tecrübesi olan var mıdır? Nasıl bir üründür? Youtube da gopro ile karşılaştırmışlar ama ben bir eksi göremedim. Ancak fiyata bakınca 5 kat fark var.

Linklerin açılması için Giriş yap veya kayıt ol.

Armağan Pekatik

Forum Bağımlısı
Yer
Kartal / İSTANBUL
Kamera hakkında bilgim yok ancak şuan Hitachi nin ürünlerini pazarlıyorum adamlar malzemeden ve kaliteden hiç bir ödün vermiyorlar tabi üretim yeri de önemli.
Ben yanlış görmüşüm markası hitachi değilmiş :) Markası SJCAM tam bir çin ismi. Muhtemelen PRC ürünüdür.
Şurada karşılaştırmışlar. Ama ne kadar objektif bilemem.

Yer
Gaziantep
Sesi sanki biraz az gibi. Bilgisayarın sesini baya bi açtım denemek için face mesaj uyarı sesi bile daha fazla geldi. Ses ayarları falan var mı?

Armağan Pekatik

Forum Bağımlısı
Yer
Kartal / İSTANBUL
Vay be görüntü gayet güzelmiş gece ve hafif sarsıntılı yerlerdede çekersen bir kaç örnek bende alabilirim :)
Maalesef xj6 hiç titremediği için :D ama daha hızlı gittiğim bir yeri koyacağım sizin için.

Sesi sanki biraz az gibi. Bilgisayarın sesini baya bi açtım denemek için face mesaj uyarı sesi bile daha fazla geldi. Ses ayarları falan var mı?
Housing'in içinde cihaz az ses alıyor. Önceki kameram da öyleydi. Muhafazasız denemek lazım.

Yer
Gaziantep
Bi kaç deneme çekimi paylaşırsan seviniriz :)
1. hışırtılı bi ses var muhafazasız çekimlerde belki gidebilir.
2. yüksek süratta görüntüde bozulma oluyor mu?
3. 10 üzerinde 6 diye not vermişsin, gece çekimleri nasıl acaba.
4. En önemlisi kullandıkça anlayabileceğimiz kalite :) inşallah daha sonra sıkıntı çıkarmaz.

Armağan Pekatik

Forum Bağımlısı
Yer
Kartal / İSTANBUL
Bi kaç deneme çekimi paylaşırsan seviniriz :)
1. hışırtılı bi ses var muhafazasız çekimlerde belki gidebilir.
2. yüksek süratta görüntüde bozulma oluyor mu?
3. 10 üzerinde 6 diye not vermişsin, gece çekimleri nasıl acaba.
4. En önemlisi kullandıkça anlayabileceğimiz kalite :) inşallah daha sonra sıkıntı çıkarmaz.
Videolar 1080p ama o özellik youtube da biraz bekledikten sonra çıkıyor. Hemen göstermiyor.

2-3 için buyrun çok yüksek sürat olmasa da 100 km ye kadar hızlanıyor.

Gece çekimi var ama motorun camı yüzünden görüntü bozulmuş biraz da.

Bilgin Turan

Forum Bağımlısı
Yer
Şişli, İstanbul
gündüz cekimleri basarılı bence. ses icin tam kapalı kutular degil de ses deliginin oldugu yerlerin acık oldugu kutular var belki kutudan cıkmıstır. ama unutup o sekilde suya sokmayın.

Yukarı