slm

bir motor tutkunu daha aranıza geldi umarım banada yer vardır :)

ben batuhan istanbulda yaşıyorum 26 yaşındayım racıng motor tutkunuyum ve tutuklusuyum motorsıklet sevdası amcamdan bana geçti 17 yaşımda ılk defa vıtesız mobilet kullandım 1 yıl sonra 250 lık bır motor kullandım ve sonra sattım sonra araba aldım şimdi motor kullanmıyorum ama şuan düşünmüyor deyilim motor bir sevda,tutku bazısına göre yaşam tarzı bana göre ise olmazsa olmazım yani vazgeçilmezlerim arasında yer alıyor umarım aktif bir forum üyesi olurum hoşbulduk arkadaşlar

Ferhat Taskın

Forum Bağımlısı
Yer
ANKARA
merhaba batuhan kardeşim aramıza hoş geldin biraz kendinden bahsedersen sevinirim seni daha iyi tanımamıza yardımcı olabilir...

İyi forumlar....

ben batuhan istanbulda yaşıyorum 26 yaşındayım racıng motor tutkunuyum ve tutuklusuyum motorsıklet sevdası amcamdan bana geçti 17 yaşımda ılk defa vıtesız mobilet kullandım 1 yıl sonra 250 lık bır motor kullandım ve sonra sattım sonra araba aldım şimdi motor kullanmıyorum ama şuan düşünmüyor deyilim motor bir sevda,tutku bazısına göre yaşam tarzı bana göre ise olmazsa olmazım yani vazgeçilmezlerim arasında yer alıyor umarım aktif bir forum üyesi olurum hoşbulduk arkadaşlar

Yer
doğma büyüme ankaralıyım fakat aslen ısparta yalva
aramıza hoşgeldin kardeşim,bütün türkiye hatta dünya ya yetecek kadar yerimiz var.gel otur hele sende şööle bi köşeye kıvrılıver:D:D

benimde ilk motorum 250'lık ve vitesli bir makına ve ben 2 sene kadar bindim ve şimdi yeni bir makina almak istiyorum kawasaki 2005 zx-6r yada honda cbr 600 serisinden ama şuan bir karar vermedım benim için uyugunmudur hangısı benım ıcın daha iyidir daha az sorun yaşatır veya parcası çok pahalı mı tam tercübe sahibi deyilim bana biraz yardımcı olursanız sevınırım...

Tolga

Aktif Üye
Yer
SAMSUN
batuhan kardesım hoş geldın. yenıden sahalara dönme zamanın gelmıs baksana.içindeki tutku alevlenme aşamasında gibi.:)

A.HAMDİ

Organizatör
Yer
SİNOP-ANKARA
kardeş hoş geldin
bırak duyguların seni yönlendirsin, gerisi gelir
senin motorunun resmini görürü gibiyim
haydi hayırlısı

@Tolga

aynen öyle içimdeki motor sevdası yeniden uyandı ve karar verdim yeniden motor kullanmak istiyorum ;) racing ama :D

Şenol SEL

Forum Bağımlısı
Yer
Altıntaş Mudanya - Bursa
Aramıza hoş geldiniz

Lütfen "GÜVENLİ SÜRÜŞ EĞİTİMLERİ" ne katılın.
Ve Full Korumalaı Kıyafet , ekipman ve KASK kullanın.

Yukarı Alt